27 Ιουν

Κυρία Βοηθός Κουζίνας

Κώς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κυρία βοηθός κουζίνας - λάντζα για εργασία σε ξενοδοχείο στην Κώ
Αρμοδιότητες: Λάντζα, καθαριότητα
Απαραίτητα Προσόντα: να έχει εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:μισθό πολύ καλό, διαμονή, διατροφή και ασφάλιση.

Σχετικες Αγγελιες

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας-Τηγάνι για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο. Προετοιμασία υλικών για τηγάνι. Παροχές: Μισθός 1500 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

11 Φεβ
Χάλκη [Μαγεύσεις Εστιατόριο]

Αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας για τη θερινή σεζόν 2020, προσωπικό για τις εξής ειδικότητες: Σερβιτόρα Βοηθός κουζίνας Περιοχή: Χάλκη Δωδεκανήσων Προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση βοηθός κουζίνας και service αντίστοιχα Ηλικία έως 40 ετών Απαραίτητα γνώση Αγγλικής γλώσσας για την σερβιτόρα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

11 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας - Λάντζα για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία υλικών Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε προετοιμασία υλικών Παροχές: Μισθός 1200 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

10 Φεβ
Κώς [Κ.Γιώργος]

Ξενοδοχειακή μονάδα στην Κω, ζητά για την Θερινή σαιζόν 2020 (από 01-05-20 Έως 30-10-20), Α', Β', Γ' Μάγειρες Ζεστής & Κρύας Κουζίνας, Βοηθός Ζαχαροπλάστη & Βοηθοί Κουζίνας. Αρμοδιότητες: Ακρίβεια, συγκέντρωση και συνέπεια στην εκτέλεση των συνταγών του chef Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τουριστικής σχολής με κατεύθυνση Μαγειρικής Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνων σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα οργάνωσης...

... και συντονισμού

Η εταιρία προσφέρει:
Πολύ καλές συνθήκες εργασίας
Διαμονή και φαγητό
Για Βιογραφικά στο παρακάτω Email.
Ώρες Επικοινωνίας: 10.00 με 16.00 Δευτέρα - Παρασκευή

Tags:

05 Φεβ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic Βοηθός Κουζίνας-Τηγάνι, για Εστιατόριο. Περιοχή: Χορευτό Πηλίου Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20 - Σεπτέμβριος '20 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.