27 Ιουν

Κυρία Βοηθός Κουζίνας

Κώς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κυρία βοηθός κουζίνας - λάντζα για εργασία σε ξενοδοχείο στην Κώ
Αρμοδιότητες: Λάντζα, καθαριότητα
Απαραίτητα Προσόντα: να έχει εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:μισθό πολύ καλό, διαμονή, διατροφή και ασφάλιση.

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

05 Ιουλ

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟΣ-ΑΣΦΑΛΙΣΗ-ΔΙΑΜΟΝΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΗ

05 Ιουλ
Νίσυρος [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

26 Ιουν
Ρέθυμνο [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

20 Ιουν
Κέρκυρα [EL GREKO]

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ