27 Ιουν

Σερβιτόρος

Λειψοί Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρος έμπειρος για εργασία σε ξενοδοχείο στους Λειψούς
Αρμοδιότητες: Σέρβις
Απαραίτητα Προσόντα: να έχει εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει: μισθό πολύ καλό, διαμονή, διατροφή και ασφάλιση

Σχετικες Αγγελιες

06 Φεβ
Πρέβεζα [ΕΣΤΙΑΤΌΡΙΟ]

Ζητείται σερβιτόρος & βοηθός σερβιτόρου σε εστιατόριο στην Πάργα, με γνώση Αγγλικών και προϋπηρεσία για σεζόν 2020. Παρέχονται μισθός, ένσημα, διαμονή και διατροφή.

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο Λαϊκόν]

Ζητείται σερβιτόρος για το Σουβλατζίδικο Λαϊκόν στα λαδάδικα Θεσσαλονίκης. Λεπτομέρειες ΑΥΣΤΗΡΑ μόνο τηλεφωνικά στον αριθμό που δίνεται παρακάτω - Κώστας. Μην στέλνετε μηνύματα παρακαλώ, ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ. Ευχαριστώ πολύ!!!

13 Φεβ
Κώς [Kostikas]

Ζητείται σερβιτόρος για σεζόν σε εστιατόριο a la carte, σε ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Κω. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Φεβ
Πανελλήνια [Poseidon Restaurant Austria]

Από το Ελληνικό εστιατόριο Poseidon Restaurant Austria, ζητείται σερβιτόρος με γνώση Γερμανικής γλώσσας, για εργασία στο εστιατόριο μας. Προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη εργασία Γνώση Γερμανικής γλώσσας Ωράριο εργασίας: 11.00 με 15.00 και 17.00 με 22.30 Ρεπό: 1 / εβδομάδα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (+ πορτοφόλι) Πλήρη Ασφάλιση Διαμονή και Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας

06 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΤΗΓΑΝΙΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

Ζητείται ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ με εμπειρία για ψητοπωλείο – εστιατόριο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Βιογραφικά στο παρακάτω email. Υπεύθυνος: ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ , Τηλ. επικοινωνία (10,00-18,00 ).