27 Ιουν

Σερβιτόρος έμπειρος για εστιατόριο

Λειψοί Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρος έμπειρος για εργασία σε ξενοδοχείο στους Λειψούς
Αρμοδιότητες: Σέρβις
Απαραίτητα Προσόντα: να έχει εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει: μισθό πολύ καλό, διαμονή, διατροφή και ασφάλιση

Σχετικες Αγγελιες

13 Ιουλ
Πανελλήνια [Πασσαλόμπηξη Τεχνική Εταιρεία]

Ζητείται έμπειρος τεχνίτης από κατασκευαστική εταιρεία φωτοβολταϊκών πάρκων. Απαραίτητη προϋπηρεσία.

05 Ιουλ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για Εστιατόριο Περιοχή: Περιστέρι, Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 650 ευρώ. Ασφάλιση. Εξαήμερη εργασία Τρίτη-Κυριακή Εξάωρη Απασχόληση 18:00 - 00:00

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ο φούρνος του κανακη]

άριστη γνώση σε ζυμώματα άρτου και αρτοσκευασμάτων Αρμοδιότητες: υπεύθυνος για όλα τα ζυμώματα και πλαστικό αυτών Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία και καλή γνώση του αντικειμένου

28 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΣΟΥΒΛΕΣ ΚΑΙ ΣΧΑΡΕΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΑΝΤΡΑΣ ΓΙΑ ΨΗΤΑΣ Η ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΥΛΙΧΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΨΗΤΑΣ - ΤΥΛΙΧΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ

27 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ Κ ΣΙΑ ΕΕ]

Ζητείται σερβιτόρος-α για καφέ στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης.