27 Ιουν

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στέλεχος για το τμήμα πωλήσεων με απαραίτητη γνώση της Αγγλικής και Τουρκικής γλώσσας.

Εμπειρία σε παρόμοια θέση.

Ομαδικό και οργανωτικό πνεύμα.

Εχεμύθεια.

Ικανοποιητικές αποδοχές και bonus από τις πωλήσεις .

Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.

Ξένη Γλώσσα : Αγγλικά, Τουρκικά θα εκτιμηθεί η γνώση Ρωσικής γλώσσας.

Ελάχιστο Α. Επίπεδο ( ΕΠΑΣΑ -ΕΠΑΛ )

VITERUVIUS INVESTMENTS

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουλ
Αθήνα [ARANGIA]

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ Αρμοδιότητες: ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ-ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ-ΑΠΟΤΕΛΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΦΙΛΟΔΟΞΙΑ, ΔΥΝΑΜΙΣΜΟΣ Η εταιρία προσφέρει: ΕΞΕΛΙΞΗ, ΥΨΗΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΜΟΒΙΩΝ

04 Ιουλ
Αθήνα [Ξενοδοχείο 5*]

Ζητείται Διευθυντής Πωλήσεων από κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 6 ετών σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση ξένων γλωσσών. Η εταιρία προσφέρει: Άριστες συνθήκες εργασίας, μισθός αναλόγων προσόντων.

03 Ιουλ
Αθήνα [Εμπορική Εταιρεία Αισθητικής Ιατρικής (Laser)]

Εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Υπεύθυνο Πωλήσεων με σχετική προϋπηρεσία για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

02 Ιουλ
Αθήνα [Νάτση Ειρήνη]

Πωλητής – Πωλήτρια Αρμοδιότητες: Υπεύθυνοι πωλήσεων και σχεδιασμού επίπλων Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία εργασίας στην πώληση επίπλων, τεχνικές γνώσεις αντικειμένου και σχεδιαστικές δεξιότητες στον τομέα της επίπλωσης. Ευχέρεια στην χρήση της Αγγλικής γλώσσας, Χρήση των προγραμμάτων Word & Excel. Επιθυμητά Προσόντα: Επιθυμητές ξένες γλώσσες Η εταιρία προσφέρει: Εργασιακό περιβάλλον υψηλών επιδόσεων

28 Ιουν
Αθήνα [DIGICALL A.E]

Η Digicall AE, μία από τις ταχέως αναπτυσσόμενες εταιρείες παροχής υπηρεσιών με έδρα στους Αμπελόκηπους Αττικής, για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας Ηλεκτρικής Ενέργειας αναζητά: Εκπροσώπους τηλεφωνικών πωλήσεων, 6ωρης πενθήμερης εργασίας. Κωδικός Αγγελίας: jsls 6 Αρμοδιότητες θέσης: Πραγματοποίηση εξερχομένων κλήσεων με στόχο την προσέλκυση νέου πελατολογίου Προσφέρονται: • Σταθερός μηνιαίος μισθός • Ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ • Συνεχής & σύγχρονη...

... εκπαίδευση
• Φιλικό & ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Προοπτικές εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
• Εύκολη πρόσβαση (πλησίον metro Αμπελόκηποι)

Απαραίτητα Προσόντα:
• Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ομαδικό Πνεύμα
• Καλές γνώσεις και χρήση Η/Υ
• Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο βαρδιών (Δευτέρα – Παρασκευή 9:00 – 19:00)