26 Ιουν

Βοηθός Μηχανικού Αυτοκινήτων

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Telephone
Ευη Νικολάου

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Πειραιάς [Κώστας Χατζιβασιλείου]

Ζητείται υπάλληλος για εργασία σε πλυντήριο αυτοκινήτων με προϋπηρεσία για μόνιμη και πλήρης απασχόληση. Στον Κορυδαλλό Πειραιά.

15 Ιουλ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Κ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ. Η εταιρία προσφέρει: ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΛΗΡΗ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

15 Ιουλ
Τρίκαλα [FEDERAL MOTORS MON. IKE]

MHXANIKOΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.

15 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα για αυτοκίνητο ή/και για μηχανάκι, Χρήση Η/Υ Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/