26 Ιουν

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται, από τεχνική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη και μόνιμη απασχόληση.
Αντικείμενο φωτοβολταϊκά, ενεργειακά, πρατήρια καυσίμων.
Θα προτιμηθεί διπλωματούχος ΑΕΙ, απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
Easyenergy

Σχετικες Αγγελιες

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [GIGALED ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ]

Ζητείται ηλεκτρολόγος και βοηθός ηλεκτρολόγου για πλήρη απασχόληση σε εταιρεία με ηλεκτρολογικά έργα. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εργατικότητα και Υπευθυνότητα Δίπλωμα Β' Κατηγορίας

25 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός από τεχνική κατασκευαστική εταιρεία στη Θεσσαλονίκη. Απαραίτητη η γνώση Autocad. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email. Απαραίτητα Προσόντα: Autocad

09 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Vernicol S.A.]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: Στελέχωση τμήματος εκτέλεσης και παρακολούθησης Δημοσίων έργων σε όλη την Ελλάδα Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος. Γνώση Αγγλικ΄ης γλώσσας Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία

09 Δεκ

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Αρμοδιότητες: Συντήρηση και παρακολούθηση των οχημάτων και μηχανημάτων της εταιρίας. Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις σε μηχανήματα οδοποιίας Επιθυμητά Προσόντα: Σταθερότητα, αξιοπιστία, εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικές αποδοχές, μόνιμη εργασία, εξέλιξη.

08 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Hermes Craft]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων για μοντάρισμα πολυτελών αυτοκινήτων. Μελισσοχώρι Θεσσαλονίκης.