26 Ιουν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας και αναζητά προσωπικό για μόνιμη ή εποχική εργασία στην Γερμανία.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη
Επιθυμητά Προσόντα: Γλώσσα προαιρετικά, Γερμανικά, Αγγλικά θα εκτιμηθούν
Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΟΙβΗ 14-15€/ώρα

Telephone
HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschutz GmbH
www.schmid-umweltschutz.de

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής,της ανακύκλωσης,του περιβάλλοντος και της ενέργειας

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Τρίκαλα [FEDERAL MOTORS MON. IKE]

MHXANIKOΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει:ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ.

25 Ιουν
Κιάτο [ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΘΙΝΘΙΑΣ

15 Ιουλ
Πανελλήνια [trust office]

Άμεση πρόσληψη σε ξενοδοχείο στην Τορώνη Χαλκιδικής. Ζητάμε 2 καμαριέρες, έστω με μικρή εμπειρία σε καθαριότητες. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω email.

15 Ιουλ
Πανελλήνια [ευη]

Ζητάμε καμαριέρα στο Καλαμίτσι Χαλκιδικής, σε μικρό ξενοδοχείο, έστω με κάποια εμπειρία σε καθαριότητες. Άμεση πρόσληψη. Διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 800 ευρώ. Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

15 Ιουλ
Πανελλήνια [Παππάς Σωτήρης]

Έχεις μερικές γνώσεις Adobe illustrator και θέλεις να βγάλεις κάποια χρήματα από το σπίτι σου; (Όχι πολλά) Πάρε με τηλέφωνο. Απασχόληση 3 ώρες την ημέρα για 20 μέρες το μήνα, μισθός 200 ευρώ. Πιθανότητες εξέλιξης. Πληροφορίες κ. Παππάς.