26 Ιουν

ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας και αναζητά προσωπικό για μόνιμη ή εποχική εργασία στην Γερμανία.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη
Επιθυμητά Προσόντα: Γλώσσα προαιρετικά, Γερμανικά, Αγγλικά θα εκτιμηθούν
Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΟΙβΗ 14-15€/ώρα

Telephone
HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschutz GmbH
www.schmid-umweltschutz.de

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής,της ανακύκλωσης,του περιβάλλοντος και της ενέργειας

Σχετικες Αγγελιες

08 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Hermes Craft]

Ζητείται μηχανικός αυτοκινήτων για μοντάρισμα πολυτελών αυτοκινήτων. Μελισσοχώρι Θεσσαλονίκης.

07 Δεκ
Κάρυστος [ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΕΚΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ Αρμοδιότητες: ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΣΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟ¨ΥΠΗΡΕΣΙΑ

05 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ]

υπάλληλος συνεργείου αυτοκινήτων παντός τύπου και εγκατάστασης υγραερίου Αρμοδιότητες: service και επισκευή αυτοκινήτων Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην επισκευή αυτοκινήτων και δίπλωμα οδήγησης ΙΧ Επιθυμητά Προσόντα: γνώση τοποθέτησης υγραερίου. Η εταιρία προσφέρει: καλό μισθό και ένσημα.

04 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Smart service ]

μηχανικός αυτοκινήτων Αρμοδιότητες: διάγνωση μέσω υπολογιστη βλαβών, servise αυτοκινήτων Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία, διάθεσή για εργασία Η εταιρία προσφέρει:πολύ καλές απολαβες, ευχάριστο περιβάλλον,

28 Νοε
Πανελλήνια [N/A]

Η εταιρεία Πασκάλ Συστήματα Συσκευασίας (Pascal Packaging Systems), για περισσότερα από 40 χρόνια, εξειδικεύεται στις υπηρεσίες και τα προϊόντα βιομηχανικού εξοπλισμού παραγωγής και συσκευασίας, επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Πωλήσεων με έδρα την Αθήνα.   Κύρια καθήκοντα και ευθύνες: Παρακολούθηση του υφιστάμενου πελατολογίου και εφαρμογή του πλάνου πωλήσεων της εταιρείας  Υποστήριξη πελατών διασφαλίζοντας την επίτευξη και διατήρηση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης...

... πελατών
Ανάλυση της αγοράς και δημιουργία πλάνου ανάπτυξης νέου πελατολογίου
Ανάπτυξη της αγοράς και η επίτευξη των στόχων πωλήσεων στην περιοχή ευθύνης
Πραγματοποίηση συναντήσεων με πελάτες για παρουσίαση των προϊόντων και των υπηρεσιών της εταιρείας
Προετοιμασία και παρουσίαση οικονομοτεχνικών προτάσεων συνεργασίας
Διαπραγμάτευση και κλείσιμο των συμφωνιών
Διενέργεια ταξιδίων επαρχίας για παρακολούθηση και ανάπτυξη πελατολογίου (1 εβδ. ανά μήνα το ανώτερο)