26 Ιουν

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟΣ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Χάλκη [Μαγεύσεις Εστιατόριο]

Αναζητούμε να εντάξουμε στο δυναμικό μας για τη θερινή σεζόν 2020, προσωπικό για τις εξής ειδικότητες: Σερβιτόρα Βοηθός κουζίνας Περιοχή: Χάλκη Δωδεκανήσων Προσόντα: Εμπειρία σε ανάλογη θέση βοηθός κουζίνας και service αντίστοιχα Ηλικία έως 40 ετών Απαραίτητα γνώση Αγγλικής γλώσσας για την σερβιτόρα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας-Τηγάνι για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο πόστο. Προετοιμασία υλικών για τηγάνι. Παροχές: Μισθός 1500 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

14 Φεβ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας  για καφετέρια. Περιοχή: Ταύρος, Αττική Αρμοδιότητες: Παρασκευή κρύων πιάτων Λάντζα Καθαριότητα Παροχές: Ημερομίσθιο Ασφάλιση Κυλιόμενο Ωράριο 4ήμερη εργασία

11 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Κουζίνας - Λάντζα για Εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία υλικών Λάντζα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε προετοιμασία υλικών Παροχές: Μισθός 1200 ευρώ. Ασφάλιση. Διαμονή. Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβρης

05 Φεβ
Βόλος [ManDynamic]

Η ManDynamic Βοηθός Κουζίνας-Τηγάνι, για Εστιατόριο. Περιοχή: Χορευτό Πηλίου Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20 - Σεπτέμβριος '20 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.