26 Ιουν

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Ρέθυμνο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΔΙΑΜΟΝΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

27 Φεβ
Πανελλήνια [Απόστολος]

Ζητείται για εποχική εργασία (4 μήνες από Μάιο) σε ξενοδοχείο, καμαριέρα και συντηρητής κήπου/πισίνας, κατά προτίμηση ζευγάρι, με αποδεδειγμένη προϋπηρεσία και εμπειρία σε παροχή ξενοδοχειακών υπηρεσιών. Ξένη γλώσσα θα μετρήσει θετικά, κατά προτίμηση Αγγλικά ή Ιταλικά. Παρέχονται μισθός, πλήρης ασφάλιση, διαμονή στον ίδιο χώρο εργασίας σε σπίτι με πλήρη εξοπλισμό. Αποστολή βιογραφικών μέσω messenger, με απαραίτητη φωτογραφία.

22 Φεβ
Κέρκυρα [ΝΤΙΝΟΥ]

Ζητείται καμαριέρα στην Κέρκυρα Μισθός 800, ΙΚΑ, διαμονή, διατροφή συν μπόνους. Πληροφορίες στο παρακάτω τηλέφωνο.

29 Ιαν
Σύμη [Garden studios]

Ζητείτε άμεσα καμαριέρα για ενοικιαζόμενα δωμάτια στα Δωδεκάνησα . Προσφέρεται διατροφή, διαμονή, μισθός ικανοποιητικός +bonus και ασφάλιση. Απαιτείται γνώση αγγλικής γλώσσας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

20 Φεβ
Ρέθυμνο [Evelin Dive Center]

Ζητείται πωλητής/τρια για καταδυτικό κέντρο στο Ρέθυμνο/Κρήτης. Η θέση εργασίας είναι για την καλοκαιρινή σεζόν 2020 (Μάιο-Οκτώβριο). Απαραίτητα Προσόντα: κάτοχος διπλώματος οδήγησης, πολύ καλή γνώση αγγλικών, γνώση κολύμβησης. Επιθυμητά Προσόντα: Πωλητής με εμπειρία σε πώληση, Επικοινωνιακό και ομαδικό πνεύμα, Ευχάριστη διάθεση, Αξιοπιστία, Οργανωτικότητα & Επαγγελματισμός. Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, κλιμακούμενος με ποσοστά επί των πωλήσεων...

... Ασφαλιστική κάλυψη
Παρακαλώ οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους με πρόσφατη φωτογραφία.

Tags:

17 Φεβ
Λειψοί [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Καμαριέρα-ρη για Ξενοδοχειακή Μονάδα. Περιοχή: Λειψοί, Ν. Δωδεκανήσου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. Διαμονή / Διατροφή. Σεζόν από Τέλη Απριλίου 20 έως Τέλη Οκτωβρίου 20