25 Ιουν

Ζητείται νταντά - babysitter

Θήρα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται νταντά / babysitter για τη φύλαξη μικρού παιδιού τον Σεπτέμβρη στην περιοχή Περίσσα της Σαντορίνης.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

05 Φεβ
Θήρα [Homeric Poems]

Το ξενοδοχείο Homeric Poems, το οποίο βρίσκεται στο Φηροστεφάνι Σαντορίνης, αναζητά bartender για 8ωρη εργασία την περίοδο Απρίλιος - Νοέμβριος(αρχές) '20. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε σε εποχιακό ξενοδοχείο Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση για την σεζόν Απρίλιος '20 - Νοέμβριος '20 Διαμονή Διατροφή

05 Φεβ

Το ξενοδοχείο Homeric Poems, το οποίο βρίσκεται στο Φηροστεφάνι Σαντορίνης, αναζητά σερβιτόρο για 8ωρη εργασία την περίοδο Απρίλιος - Νοέμβριος(αρχές) '20. Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε σε εποχιακό ξενοδοχείο Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση για την σεζόν Απρίλιος '20 - Νοέμβριος '20 Διαμονή Διατροφή

26 Φεβ
Καλαμάτα [Heagan Melisa]

Έχουμε ανοικτές κενές θέσεις για οικιακά στελέχη που ενδιαφέρονται να εργαστούν στο εξωτερικό στις ΗΠΑ. Υπάρχουν διαθέσιμες θέσεις για νταντά, μάγειρες, οδηγούς, κηπουρούς, δάσκαλους, ασφάλεια και οικιακά. Προφίλ: - ηλικία 19 έως 65 ετών - εξαιρετική παρουσίαση - θα μάθουν και θα εργαστούν Προσφέρουμε: - βασικός μισθός: 3600 δολάρια - προμήθειες άνω του μέσου όρου - διαμονή και φαγητό - αρχική και συνεχής κατάρτιση - Καύσιμο αυτοκινήτων Στείλτε...

... την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για περισσότερες πληροφορίες στο παρακάτω email.

Tags:

25 Φεβ
Πειραιάς [HGN International]

Μια διασκεδαστική, αγαπημένη, σφιχτή οικογένεια στις ΗΠΑ, ψάχνει για μια εξαιρετική νταντά με πλήρη απασχόληση για τα 2 παιδιά τους. Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να είναι έμπειρος, ειλικρινής, δραστήριος, επικοινωνιακός. Να αγαπά, να φροντίζει και να βοηθά το παιδί στην ανάπτυξη του. Να βοηθάει στη διαμόρφωση καλών συνηθειών, να μπορεί να ορίσει τη δομή και να είναι σταθερός όταν χρειάζεται.

25 Φεβ
Θήρα [Terra Santo Real Estate]

Ζητείται κοπέλα για θέση γραμματειακής υποστήριξης. Προϋποθέσεις: γνώση Η/Υ, αγγλικά, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, κάτοικος Σαντορίνης. Για μόνιμη απασχόληση. Βιογραφικά στο παρακάτω email.