25 Ιουν

Ζητείται νταντά - babysitter

Θήρα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται νταντά / babysitter για τη φύλαξη μικρού παιδιού τον Σεπτέμβρη στην περιοχή Περίσσα της Σαντορίνης.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουλ
Θήρα [ALFA BEST QUALITY SRVICES IKE]

Πρατήριο υγρών καυσίμων (βενζινάδικο) στην Σαντορίνη, αναζητά έμπειρο πλύντη αυτοκινήτων. Με τα ακόλουθα Προσόντα: - Δίπλωμα αυτοκινήτου - Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία Παρέχονται: Μισθός & Bonus

15 Ιουλ
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Τεχνικό, με σχετική προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση.

13 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Μ.Μ.]

Ζητείται κοπέλα ή κυρία να εργαστεί ως εσωτερική νταντά στην Αγγλία. Προσόντα: Έμπιστο, τακτικό και καθαρό άτομο, υπομονετική και τρυφερή με τα παιδιά, αγάπη προς τα παιδιά, γνώσεις μαγειρικής(προετοιμασία γευμάτων για το παιδί). Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Παρέχεται μισθός, διαμονή, γεύματα, internet και αεροπορικά εισιτήρια. 1 με 2 ρεπό την βδομάδα. Από 30 Σεπτεμβρίου 2019 έως μέσα Ιουνίου 2020.

13 Ιουλ
Αθήνα [M.M.]

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή