25 Ιουν

ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ

Κόρινθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

Telephone
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [EBITA PLUS ΜΟΝ.Ε.Π.Ε]

Ebitaplus, Παραγωγή -Εμπόρια Χάρτου, ζητούν πωλητή/πωλήτρια, για πλήρη απασχόληση, για την στελέχωση του καταστήματος στο Καλοχώρι Θεσ/νίκης Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία στην πώληση τουλάχιστον 2 ετών. Η γνώση ταμείου θα συνεκτιμηθεί. Γνώση κινητού τηλεφώνου smartphone (email,παραγγελίες κτλ) Η εταιρία προσφέρει: Δικό της όχημα, εταιρικό τηλέφωνο κτλ.

18 Ιουλ
Αθήνα [ΕΛΦΑ ΑΕ]

Από Ανώνυμη Εταιρεία Ηλεκτρολογικού Υλικού, ζητείται για το Τμήμα Πωλήσεων, πωλητής με έδρα την Αθήνα. Επιθυμητά προσόντα: -Σπουδές ανάλογες με το αντικείμενο. -Τουλάχιστον 5 έτη προϋπηρεσία και άνω σε αντίστοιχη θέση. -Γνώση του Ηλεκτρολογικού Υλικού. -Γνώση Η/Υ. -Κάτοχος διπλώματος οδήγησης, Απολυτηρίου στρατού. -Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών. Αποστολή βιογραφικών στην παρακάτω Ηλεκτρονική Διεύθυνση.

17 Ιουλ
Κασσάνδρεια [ΓΕΡΟΤΖΙΑΦΑΣ Γ. ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε.]

Περιγραφή Θέση: ΠΩΛΗΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΗ , ΓΡΑΜΜΑΤΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ (ΕΦΟΣΟΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) , ΕΠΙΚΟΙΚΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ , ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ SOCIAL MEDIA. Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ , ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ , ΟΜΑΔΙΚΟΤΗΤΑ , ΣΥΝΕΠΕΙΑ , ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ Η/Υ , ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ. Επιθυμητά Προσόντα: ΡΩΣΙΚΑ , ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ

16 Ιουλ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλητή - Βοηθό Κρεοπώλη για Αλυσίδα Παντοπωλείων. Περιοχή: Γλυφάδα, Αττική. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση Κρεοπωλείου. Παροχή βοηθητικής εξυπηρέτησης σε αλλαντικά & τυροκομικά. Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 χρονών. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα Κρεοπώλη θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός  Ασφάλιση 6 ήμερη εργασία Δε - Σα (κυλιόμενα ωράρια).

15 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Εταιρεία Προώθησης Πωλήσεων]

Τοπική επιχείρηση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, λόγω νέων αρμοδιοτήτων στο γραφείο, αναζητά νέο/α 20 έως 28 ετών για να αναλάβει τα νέα καθήκοντα της εταιρίας. ( Άμεση Κάλυψη ) Καθήκοντα: • Διαφημιστικές Καμπάνιες • Έρευνα Αγοράς • Δημόσιες Σχέσεις ( η θέση δεν άφορά φυλλάδια ή τηλεφωνικό κέντρο ) Προσόντα: • Άμεση διαθεσιμότητα • Γνώση Αγγλικών • Επαγγελματισμός Στη νέα θέση παρέχεται και η κατάλληλη εκπαίδευση. Αποστολή βιογραφικών...

... με ΠΛΉΡΗ στοιχεία επικοινωνίας.