25 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ´ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Telephone
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιουν
Κόρινθος [ΟΔΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

10 Ιουλ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εμπορική εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττική,ς επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για τη θέση του οδηγού με επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

01 Ιουλ
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ, στην περιοχή Αιγάλεω. Αρμοδιότητες: Ολοήμερη ενοικίαση. Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 46€/ μέρα - 2 μέρες ρεπό το μήνα. Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ. ( εφαρμογή BEAT, TAXIPLON) Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.

24 Ιουν
Αθήνα [ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ]

οδηγός φορτηγού Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, μπόνους

17 Ιουν
Αθήνα [Μεταφορική]

Οδηγός Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Γ κατηγορίας Η εταιρία προσφέρει:Μόνιμη εργασία, πλήρης ασφαλιστική κάλυψη, μισθός 900 €