25 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ

Κόρινθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΟΔΙΚΗΣ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ´ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Telephone
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΙΣ ΔΙΑΝΟΜΕΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΔΙΠΛΩΜΑ, ΚΑΡΤΑ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΚΑΙ ΠΕΙ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ Ν. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ παρακάτω email.

24 Φεβ
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΑΡΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της ζαχαροπλαστικής και ταχέως αναπτυσσόμενη ζητεί για το εργοστάσιό της στο Κορωπί (θέση Μπότα), οδηγό - διανομέα για 6ήμερη τροφοδοσία εμπορευμάτων σε μεγάλη αλυσίδα Super Market. Απαραίτητα προσόντα: - Συνέπεια - Κάτοχος διπλώματος κατ. Β' ερασιτεχνικού. - Ικανότητα στην επικοινωνία - προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Προσφέρονται: - μισθός αναλόγως προσόντων & δυνατοτήτων, Bonus...

... ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, προσέλευση 04.00 π.μ.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email, με θέμα: ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ.
Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή, 09:00π.μ-16:00μ.μ.

Tags:

23 Φεβ
Αλεξανδρούπολη [HGN International]

Ειδοποιήσεις θέσεων εργασίας: ιδιωτική ασφάλεια / οδηγός είναι επιθυμητή για απασχόληση. Πρέπει να είναι πιστοποιημένος αξιωματικός ασφαλείας ή πρώην στρατιωτική / αστυνομική δύναμη. Μπορεί να είναι είτε άνδρας είτε γυναίκα. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο.

22 Φεβ
Αθήνα [ANIGH JEFFFMAN]

Αυτές οι θέσεις είναι διαθέσιμες τώρα με τη δυνατότητα να γίνουν μόνιμες. οδηγός νταντά κηπουρός οικιακά νοικοκυριά Οι υποψήφιοι πρέπει: - Να είστε ακριβείς και ευπαρουσίαστοι - Να είναι διαθέσιμοι για άμεση εκκίνηση Στείλτε μήνυμα αν ενδιαφέρεστε.

21 Φεβ
Κόρινθος [ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΙΚΕ]

Η εταιρεία ΗΛΕΚΤΡΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΙΚΕ αναζητά Ηλεκτρολόγους με άδεια βοηθού ΄΄η τεχνίτη. Επιθυμητή εμπειρία σε βιομηχανία.