24 Ιουν

Κοπέλες απο 21 έως 29 ετών - πτυχιούχοι

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

LAMBRE GREECE Χονδρικό και Λιανικό εμπόριο Καλλυντικών & αρωμάτων.
Θέση γραφείου.
Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών, αποθήκη, λογιστήριο.
Απαραίτητα Προσόντα: ΗΡ, Αγγλικά άπταιστα σε γραφτό και προφορικό λόγο.
Επιθυμητά Προσόντα: Κοπέλες από 21 έως 29 ετών, πτυχιούχοι, με κάρτα ανεργίας άνω των 3 μηνών.
Η εταιρία προσφέρει: Βασικό μισθό 650€ + ασφάλιση με προοπτική Διευθυντικής Θέσης με έξτρα Bonus.
Στείλτε το βιογραφικό σας με φωτογραφία. Με κάρτα ανεργίας άνω των 3 μηνών

LAMBRE GREECE
www.lambregreece.gr

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Αθήνα [ΤΑΒΕΡΝΑ-ΓΥΡΟΠΟΛΕΙΟ]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΤΑΜΕΙΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΟΛΗΨΙΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ- ΓΥΡΟΠΟΛΕΙΟ ΣΤΗΝ ΕΛΕΥΣΙΝΑ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΚΑΙ ΙΚΑ.

14 Φεβ
Αθήνα [Actionline]

H ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά ικανά στελέχη για εργασία σε Χρηματοπιστωτικό Οργανισμό, στη περιοχή της Καλλιθέας. - Σύμβουλος Ρύθμισης Τραπεζικών Υποχρεώσεων για πελάτες του Οργανισμού. - Επικοινωνία με πελάτες για διακανονισμό των ληξιπρόθεσμων οφειλών τους. Προσόντα: - Θέληση για εργασία και εξέλιξη - Επιθυμητή εμπειρία σε θέσεις διαχείρισης πελατειακών σχέσεων ή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση - Εξοικείωση...

... με χρήση Η/Υ
- Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Παροχές:
- Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
- Μισθός: 640€ /6ωρο - 840€ /8ωρο και ασφάλιση
- Bonus απόδοσης κάθε μήνα
- Πενθήμερη απασχόληση, εναλλασσόμενες βάρδιες (09:00-20:00)
- Εργασία κοντά στον Σταθμό ΗΣΑΠ στην Καλλιθέα.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

27 Φεβ
Αθήνα [YOURTRANSFER]

Λογιστής-τρια Αρμοδιότητες: Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων, Συμφωνία πελατών προμηθευτών, Πληρωμές,Τιμολόγηση Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου Λογιστικής, Άριστη γνώση MS Office Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

27 Φεβ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

27 Φεβ
Αθήνα [Majestic]

Ζητούνται κοπέλες 18-26 για προώθηση προϊόντων μεγάλων εταιρειών. Αρμοδιότητες: Promotion. Απαραίτητα Προσόντα: Προσεγμένη εμφάνιση. Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, καλό περιβάλλον εργασίας και ασφάλιση. Παρακαλώ αποστείλατε ένα τυπικό βιογραφικό με φωτογραφία.