24 Ιουν

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Τεχνική Εταιρεία DEMCON αναζητεί Πολιτικό Μηχανικό για την κάλυψη θέσης γραφείου.

Αρμοδιότητες: Διαχείριση, οικονομικός και λογιστικός έλεγχος έργων, προμετρήσεις, σύνταξη οικονομικών προσφορών, συμβάσεων και συμφωνητικών. Παρακολούθηση και υποστήριξη περιβαλλοντικής διαχείρισης.

Απαραίτητα Προσόντα: Διπλωματούχος Πολιτικός Μηχανικός, άριστη προφορική και γραπτή γνώση Αγγλικών επιπέδου proficiency, γνώση των : AUTOCAD, REVIT, REVIT ADVANCED, REVIT STRUCTURE.

Με δυνατότητα έκδοσης Τιμολογίου Παροχής Υπηρεσιών

ΒΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΔΗ

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Αθήνα [Ερευνητικό Κέντρο]

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός ή Μεταλλειολόγος Μηχανικός ή Μηχανικός Ορυκτών Πόρων, με καλή γνώση εδαφομηχανικής, για εργασία σε ερευνητικό κέντρο στο πλαίσιο ευρωπαϊκού ερευνητικού προγράμματος. Πλήρης απασχόληση, απαραίτητη καλή γνώση αγγλικών, επιθυμητή καλή γνώση προγραμμάτων Η/Υ γεωτεχνικής μηχανικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Φεβ
Αθήνα [DKG Development]

Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός ή Πολιτικός Μηχανικός από τεχνική εταιρεία στη Αθήνα . Αρμοδιότητες: • Αρχιτεκτονικές αποτυπώσεις • Αρχιτεκτονικός σχεδιασμός • Άδειες δόμησης • Τακτοποιήσεις με τον νόμο των αυθαιρέτων • Πιστοποιητικά ενεργειακής απόδοσης • Επίβλεψη σε εργοτάξιο • Γνώση ΝΟΚ • Κτιριοδομικός κανονισμός • Γνώση στην νομοθεσία αυθαιρέτων • AUTOCAD 2D, 3D SOFTWARE • Γνώση Η/Υ (MS Office) • Δίπλωμα Οδήγησης • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση...

... επιθυμητή
• Ικανοποιητικές αποδοχές

Tags:

06 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Τεχνική Εταιρία]

Τεχνική εταιρεία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητεί Πολιτικό Μηχανικό (Τ.Ε. ή Π.Ε.), με εμπειρία τουλάχιστον δύο ετών στη διαχείριση έργων Ύδρευσης – Αποχέτευσης, για εργασία με αντικείμενο την επίβλεψη συνεργείων, την καταγραφή επιμετρητικών στοιχείων και σκαριφημάτων κλπ. Απαραίτητη η γνώση Ms Word, Ms Excel και AutoCad και η κατοχή διπλώματος οδήγησης ΙΧ.

05 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΤΣΙΦΤΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ]

Η ACT (Architecture & Construction Team) αναζητά νέο/νέα Πολιτικό Μηχανικό με γνώση δισδιάστατου σχεδιαστικού προγράμματος (κατά προτίμηση AutoCad 2D), MS OFFICE και διάθεση για δουλειά. Αν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας στο γραφείο μας στη Θεσσαλονίκη, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

22 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΪΑΦΑΣ ΤΕΧΝΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Ζητείται Πολιτικός μηχανικός/Αρχιτέκτονας για οχτάωρη απασχόληση καθημερινώς, για 5 μέρες την εβδομάδα σε τεχνικό γραφείο στην περιοχή της Τούμπας (Ανατολική Θεσσαλονίκη). Αρμοδιότητες: Εκπόνηση μελετών, Τακτοποίηση Αυθαιρέτων, Έκδοση Οικοδομικών Αδειών, Ανακαινίσεις Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη Προϋπηρεσία/Γνώση στην έκδοση οικοδομικών αδειών, τακτοποίηση αυθαιρέτων, εκπόνηση μελετών, ανακαινίσεις. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και ασφάλεια