24 Ιουν

Συντηρητής

Πάρος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Συντηρητής για ξενοδοχείο 5* στην Πάρο
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία 2 ετών τουλάχιστον σε 5* ξενοδοχείο, γνώσεις ηλεκτρολογικών και υδραυλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Αγγλικών
Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστες συνθήκες εργασίας

Ξενοδοχείο στην Κύπρο

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΟΔΗΓΟΣ Αρμοδιότητες: ΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΡΕΑΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

15 Ιουλ

ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

15 Ιουλ

ΛΑΝΤΖΑ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

05 Ιουλ

ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟΣ-ΑΣΦΑΛΙΣΗ-ΔΙΑΜΟΝΗ-ΔΙΑΤΡΟΦΗ

25 Ιουν
Πάρος [Λευκιανό]

Ζητείται άμεσα άτομο για Λάτζα στο εστιατόριο Λευκιανό στις Λεύκες Πάρου. Παρέχεται διατροφή, (θα επιλεχθούν άτομα που διαθέτουν ήδη διαμονή στην Πάρο). Υψηλός μισθός, ωράριο λογικό. Βιογραφικά στο παρακάτω email.