24 Ιουν

Φροντίδα ηλικιωμένης

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

φροντίδα ηλικιωμένης
Απαραίτητα Προσόντα: ελληνική γλώσσα, φροντίδα ηλικιωμένης
Η εταιρία προσφέρει:300 μηνιαίως

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

01 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Αναστασία]

Ζητείται κυρία για φροντίδα ηλικιωμένης γυναίκας (επί 24ωρο, να μένει εκεί) που να μιλάει Ελληνικά και να μπορεί να μ΄μένει εκεί. Η τιμή και το ωράριο είναι συζητήσιμα. Περιοχή Κ. Τούμπα Θεσσαλονίκη. Τηλεφωνική επικοινωνία, Αναστασία 6937979654 , είτε Μαρία 6977438849

07 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κυρία για 24 - ωρη φροντίδα ηλικιωμένης γυναίκας σε χωριό, νομός Καβάλας. Καλές συνθήκες. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

21 Φεβ
Αθήνα [ERGATIKAT S.A.]

Η Κατασκευαστική εταιρεία ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ αναζητά: Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Κτιριακών Εγκαταστάσεων, Απόφοιτο ΤΕΙ, ΙΕΚ, Τεχνικού Λυκείου ή Επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα Ηλεκτρολόγου για Πλήρη απασχόληση με δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες εντός Αττικής. Απαιτούνται 10+ έτη εμπειρία σε Προληπτική συντήρηση, Διορθωτική επέμβαση & Η/Μ Εγκαταστάσεις σε υποδομές και εξοπλισμούς όπως ΕΗΖ, UPS, Υ/Σ Μ.Τ., Ασθενή Ρεύματα, Φωτισμός, BMS κτλ. Απαραίτητες...

... καλές γνώσεις Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών, Συνέπεια & Επικοινωνιακές δεξιότητες.

Κωδικός αγγελίας: EL.TECH.20.10.JT

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση

Tags:

21 Φεβ
Αθήνα [HGN International]

Οδηγός / σοφέρ είναι επιθυμητός για άμεση απασχόληση στο εξωτερικό. Χρειαζόμαστε ένα άτομο που είναι προσεκτικός οδηγός, δεν υπερβαίνει τα όρια, άνδρες ή γυναίκες. Στείλτε την αίτησή σας με ιδιωτικό μήνυμα ή ηλεκτρονικό ταχυδρομείο για περισσότερες πληροφορίες.

20 Φεβ
Αθήνα [Denver]

Βιομηχανία ανακύκλωσης ζητά εργάτες έως 40 ετών για πλήρη απασχόληση. Θα προτιμηθούν κάτοικοι Θριάσιου πεδίου.