24 Ιουν

Ζητείται κοπέλα για καφέ-ουζερί

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα για καφέ-ουζερί στους Ανθόκηπους Πολίχνης
Αρμοδιότητες: Παραγωγή & Service
Απαραίτητα Προσόντα: Ευχάριστη προσωπικότητα και διάθεση για εργασία!
Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza Kamara]

παραγωγή καφέ και πώληση μικρογευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: παραγωγή καφέ

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

ΖΗΤΗΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ-ΟΥΖΕΡΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΑΛΗΡΟ Αρμοδιότητες: ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ ΚΑΙ ΣΕΡΒΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: 23 ΕΩΣ 40 ΕΤΩΝ

22 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΣΤΕΙΛΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΑΚΑΤΩ E-MAIL Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤEΙΟ ΦΕΝΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΠΕΝΘΗΜΕΡΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΕΡΓΑΣΙΑ.

18 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΗ]

ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΤ΄ ¨ ΟΙΚΟΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ - ΚΑΛΟ ΧΕΙΡΙΣΜΟ Η/Υ Η εταιρία προσφέρει: ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ + ΑΣΦΑΛΕΙΑ