23 Ιουν

ΤΗΛΕΦΩΝΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τηλεφωνικό κέντρο (Call Center), στην ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ [KENTΡΟ], αναζητά υπαλλήλους τηλεφωνικών πωλήσεων (agents).
Περιγραφή θέσης: Προώθηση μέσω τηλεφώνου των προϊόντων και υπηρεσιών ενέργειας, κάρτα υγείας και άλλων προϊόντων σε υποψήφιους πελάτες.
Τυπικά προσόντα: Εργασιακή εμπειρία σε πωλήσεις (γνώση ενεργειακών προϊόντων θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν) Πολύ καλές δεξιότητες Η/Υ Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας στα ελληνικά, Δεξιότητες διαπραγμάτευσης. Πνεύμα ομαδικότητας και ευελιξίας.
Η Εταιρεία προσφέρει: Βασικό μισθό 6 ωρης - 8ωρης απασχόλησης - Ασφάλεια- Συνεχή εκπαίδευση και ανάπτυξη, bonus παραγωγής.
Οι υποψήφιοι θα πρέπει να αποστείλουν Βιογραφικό στο παρακάτω email

Telephone
CALLS GROOP EE

Σχετικες Αγγελιες

20 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτριες για Mini market Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Ταμείο Τακτοποίηση ραφιών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικών Παροχές: Μισθός 800 ευρώ Ασφάλιση Δώρα Επιδόματα Διαμονή Σεζόν από Ιούνιο έως Αύγουστο

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [White spa and massage]

To white spa and massage στα Πεύκα Θεσσαλονίκης αναζητά θεραπευτές/τριες μασέρ Απαραίτητα Προσόντα : • Πτυχίο από αναγνωρισμένο οργανισμό •Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση •Ευγένεια και επαγγελματισμός •Γνώση διάφορων ειδών μασάζ, θεραπειών προσώπου και σώματος

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΑCTIONLINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της ανδρικής μόδας, αναζητά άτομα για στελέχωση θέσης Πωλητή / Πωλήτριας στη Θεσσαλονίκη. • Πωλητής / Πωλήτρια σε μεγάλη και αναγνωρισμένη εταιρεία, στον χώρο της ανδρικής ένδυσης • Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών • Ανάδειξη των προϊόντων μέσα από μια μεγάλη γκάμα • Διασφάλιση της επιτυχούς επίτευξης των πωλήσεων, με σκοπό την ενίσχυση και την ανάπτυξη...

... της επιχείρησης

Προσόντα:
• Επιθυμητή εμπειρία στον χώρο της ανδρικής μόδας
• Ικανότητα στην εξυπηρέτηση διαφορετικών πελατών
• Εξαιρετική πελατοκεντρική συμπεριφορά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές:
• Σταθερές αμοιβές, ασφάλιση και bonus
• Επαγγελματική εξέλιξη και προοπτικές
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

09 Φεβ
Θεσσαλονίκη [WIND ΤΟΥΜΠΑΣ]

Ζητούνται πωλητές και πωλήτριες στη WIND ΤΟΥΜΠΑΣ. Ωράριο καταστημάτων. Απαραίτητα Προσόντα: αγγλική γλώσσα Η εταιρία προσφέρει: bonus Αποστολή βιογραφικών με φωτογραφία στο παρακάτω email.

26 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΜΠΑΤΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ]

Αρτοποιός για παρασκευή ψωμιού Αρμοδιότητες: παρασκευή ψωμιού κουλουριών και ψησίματος αυτόν Απαραίτητα Προσόντα: γνώση από παρασκευή ψωμιού Η εταιρία προσφέρει: πλήρες πακέτο απασχόλησης Αποστολή email ΄΄η τηλεφωνική επικοινωνία.