23 Ιουν

Υποδιευθυντής-τρια Καταστήματος

Ζάκυνθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στο χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για το λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο τρόπο για τις απαιτήσεις του κλάδου μας.

Τα καθήκοντά σας:
- Αναλαμβάνετε τη διαχείριση του κατ/τος, αναπληρώνοντας τον/τη Διευθυντή-τρια κατ/τος
- Διοικείτε και συντονίζετε την ομάδα των συνεργατών σας, στοχεύοντας στην ανάπτυξή τους
- Μεριμνάτε για την εύρυθμη λειτουργία του κατ/τος και την επίτευξη των στόχων
- Είστε υπεύθυνος-η για την άψογη εξυπηρέτηση των πελατών
- Φροντίζετε για τη διαθεσιμότητα, την παρουσίαση και τη φρεσκάδα των προϊόντων στο κατ/μα
- Ασχολείστε με τη χρηματοοικονομική διαχείριση του κατ/τος και τις απογραφές

Το προφίλ σας
- Είστε απόφοιτος-η ανώτερης/ανώτατης εκπαίδευσης
- Ιδανικά, διαθέτετε εμπειρία σε θέση ευθύνης στο χώρο του εμπορίου
- Είστε εξοικειωμένοι με τη χρήση τεχνολογικών μέσων και Η/Υ
- Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας για τους συνεργάτες σας
- Ανταποκρίνεστε στις προκλήσεις και εργάζεστε υπεύθυνα και αποτελεσματικά
- Σας διακρίνουν ομαδικό πνεύμα, ικανότητα διοίκησης, επικοινωνίας και παρακίνησης του προσωπικού

Τι προσφέρουμε
- Έχετε την ευκαιρία να εξελιχθείτε, αναλαμβάνοντας σταδιακά έναν πιο ενεργό ρόλο
- Οι αποδοχές σας ξεκινούν από 1350 € μικτά το μήνα
- Αμείβεστε για κάθε λεπτό υπερωρίας της 8ωρης βάρδιας σας
- Λαμβάνετε επιπρόσθετες παροχές και ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
- Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
- Ακολουθείτε ένα πρόγραμμα εκπαίδευσης 5 περίπου μηνών, με συνεχή υποστήριξη και όλα τα εφόδια για να αναλάβετε τη νέα σας θέση

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Ζάκυνθος [Ξενοδοχείο 5*]

Ζητείται από 5* Ξενοδοχείο της Ζακύνθου, άτομο για την Υποδοχή. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Τουριστικών σπουδών, προϋπηρεσία σε 5* ξενοδοχείο, γνώση ξένων γλωσσών, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων(Fidelio, Opera) Επιθυμητά Προσόντα: ομαδικό πνεύμα Η εταιρία προσφέρει: Πολύ καλές απολαβές, ασφάλιση, άριστο εργασιακό περιβάλλον.

10 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΟΡΩΣΗ]

Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος ενδυμάτων (boutique) σε Ξενοδοχείο 5* στην Καλλιθέα Χαλκιδικής για τη θερινή περίοδο 2020 (Μάϊο - Οκτώβριο). Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία ως Πωλήτρια σε κατάστημα ενδυμάτων Απαραίτητη γνώση της Αγγλικής γλώσσας Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση της Ρώσικης γλώσσας Επικοινωνιακές δεξιότητες Αγάπη για τη μόδα Παροχές: Εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον Ενδιαφέρον πακέτο αποδοχών Παρέχεται διαμονή

08 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Electronet Toulis]

Ζητείται συνεργάτης σε κατάστημά ηλεκτρικών ειδών. Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: • Προϋπηρεσίας τουλάχιστον 3 έτη στο χώρο των καταστημάτων λιανικής • Ισχυρές ηγετικές ικανότητες και επιχειρηματικό προσανατολισμό • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης H/Y

05 Φεβ
Λάρισα [VELVETCRAFTS]

Ζητείται κοπέλα να γνωρίζει κατασκευή χειροποίητων κοσμημάτων και να έχει άριστη γνώση χρήσης ηλ. υπολογιστή, για εργασία σε εμπορικό κατάστημα με πλήρες ωράριο. Θα εκτιμηθούν γνώσεις και κάποιου γραφιστικού προγράμματος.

04 Φεβ
Αθήνα [Vitto]

Υπάλληλος καταστήματος Αρμοδιότητες: ταμείο /εισαγωγές/τηλέφωνα /απογραφές Απαραίτητα Προσόντα: νέος έως 35/ γνώση αγγλικών / ευέλικτο ωράριο / χρήση υπολογιστή / ομαδικό πνεύμα συνεργασίας / επικοινωνιακός Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχόληση / ασφάλιση