23 Ιουν

Καθαριστής-τρια Καταστήματος

Λαγκαδάς Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στο χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για το λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε με τον καλύτερο τρόπο για τις απαιτήσεις του κλάδου μας.

Τα καθήκοντά σας:
- Φροντίζετε για την καθαριότητα των χώρων πώλησης και των αποθηκών του καταστήματος, των κοινόχρηστων χώρων του προσωπικού, καθώς και για τον καθαρισμό του parking πελατών
- Το ωράριο απασχόλησης είναι τρεις ώρες την ημέρα, για πέντε ημέρες την εβδομάδα (συμπεριλαμβάνεται και Σάββατο)

Το προφίλ σας:
- Έχετε ευχάριστη προσωπικότητα και αποτελείτε πρότυπο ευγένειας απέναντι στους πελάτες
- Σας διακρίνουν υπευθυνότητα και αξιοπιστία

Τι προσφέρουμε:
- Εργάζεστε σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
- Οι αποδοχές σας είναι περίπου 5,90€ μικτά/ώρα
- Λαμβάνετε επιπρόσθετες παροχές και ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
- Σας παρέχουμε όλες τις απαραίτητες οδηγίες και τα εργαλεία για την εργασία σας, ώστε να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΟΡΩΣΗ]

Ζητείται Υπεύθυνη Καταστήματος ενδυμάτων (boutique) σε Ξενοδοχείο 5* στην Καλλιθέα Χαλκιδικής για τη θερινή περίοδο 2020 (Μάϊο - Οκτώβριο). Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία ως Πωλήτρια σε κατάστημα ενδυμάτων Απαραίτητη γνώση της Αγγλικής γλώσσας Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση της Ρώσικης γλώσσας Επικοινωνιακές δεξιότητες Αγάπη για τη μόδα Παροχές: Εξαιρετικό επαγγελματικό περιβάλλον Ενδιαφέρον πακέτο αποδοχών Παρέχεται διαμονή

08 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Electronet Toulis]

Ζητείται συνεργάτης σε κατάστημά ηλεκτρικών ειδών. Ο υποψήφιος πρέπει να διαθέτει: • Προϋπηρεσίας τουλάχιστον 3 έτη στο χώρο των καταστημάτων λιανικής • Ισχυρές ηγετικές ικανότητες και επιχειρηματικό προσανατολισμό • Πολύ καλές επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήσης H/Y

05 Φεβ
Λάρισα [VELVETCRAFTS]

Ζητείται κοπέλα να γνωρίζει κατασκευή χειροποίητων κοσμημάτων και να έχει άριστη γνώση χρήσης ηλ. υπολογιστή, για εργασία σε εμπορικό κατάστημα με πλήρες ωράριο. Θα εκτιμηθούν γνώσεις και κάποιου γραφιστικού προγράμματος.

04 Φεβ
Αθήνα [Vitto]

Υπάλληλος καταστήματος Αρμοδιότητες: ταμείο /εισαγωγές/τηλέφωνα /απογραφές Απαραίτητα Προσόντα: νέος έως 35/ γνώση αγγλικών / ευέλικτο ωράριο / χρήση υπολογιστή / ομαδικό πνεύμα συνεργασίας / επικοινωνιακός Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχόληση / ασφάλιση

04 Φεβ
Τρίκαλα [Κατάστημα πώλησης ειδών σπιτιού]

Ζητείται Πωλήτρια από κατάστημα πώλησης ειδών σπιτιού στην πόλη των Τρικάλων. *Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης. *Παρακαλούνται οι υποψήφιες όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με επισυναπτόμενη φωτογραφία. Απαραίτητα Προσόντα: Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις, θετικός χαρακτήρας με θέληση για προσφορά και γνώση Ευέλικτη στο ωράριο εργασίας Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ικανότητα οργάνωσης Ηλικίας 20 – 30 Προϋπηρεσία...

... στην λιανική πώληση (θα εκτιμηθεί)

Παροχές:
Εκπαίδευση
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση
Φιλικό περιβάλλον εργασίας