23 Ιουν

ΣΑΛΑΤΕΣ-ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ

Θάσος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρύα κουζίνα-προετοιμασίες
Αρμοδιότητες: προετοιμασία υλικών, σαλάτες, προετοιμασία πιάτων.
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση της θέσης και συνεργάσιμος.
Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις μαγειρικής
Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή, μισθός και ασφάλιση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρα-η  για Εστιατόριο Περιοχή:  Πόρτο Κουφό, Χαλκιδική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση καθαρισμού ψαριών Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20- Σεπτέμβριος '20

20 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρους-ες για εστιατόριο. Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας. Παροχές: Μισθός 1500 € Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβριος

20 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Σεφ για ιταλικό εστιατόριο Περιοχή:  Χορευτό Πηλίου Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση Παραγωγή Πίτσας Γνώση Παρασκευής Pasta Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20 - Οκτώβριος '20 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Φεβ
Νέα Μουδανιά [white shark]

Αναζητούμε προσωπικό από την περιοχή της Χαλκιδικής. Beach bar & εστιατόριο μεσογειακής κουζίνας & ταχυφαγείο. Στα Νέα Φλογητά Χαλκιδικής. Μάγειρας Βοηθός Μάγειρα Λάντζα Σερβιτόροι -Σερβιτόρες Βοηθοί σερβιτόρου Παραγωγή καφέ και κοκτέιλ Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Φεβ
Πανελλήνια [Poseidon Restaurant Austria]

Από το Ελληνικό εστιατόριο Poseidon Restaurant Austria, ζητείται σερβιτόρος με γνώση Γερμανικής γλώσσας, για εργασία στο εστιατόριο μας. Προσόντα: Εμπειρία σε αντίστοιχη εργασία Γνώση Γερμανικής γλώσσας Ωράριο εργασίας: 11.00 με 15.00 και 17.00 με 22.30 Ρεπό: 1 / εβδομάδα Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (+ πορτοφόλι) Πλήρη Ασφάλιση Διαμονή και Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας