23 Ιουν

ΣΑΛΑΤΕΣ-ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΣΕ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ

Θάσος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

κρύα κουζίνα-προετοιμασίες
Αρμοδιότητες: προετοιμασία υλικών, σαλάτες, προετοιμασία πιάτων.
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση της θέσης και συνεργάσιμος.
Επιθυμητά Προσόντα: γνώσεις μαγειρικής
Η εταιρία προσφέρει:διαμονή, διατροφή, μισθός και ασφάλιση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιουν
Λειψοί [Εστιατόριο]

Σερβιτόρος έμπειρος για εργασία σε ξενοδοχείο στους Λειψούς Αρμοδιότητες: Σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: να έχει εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: μισθό πολύ καλό, διαμονή, διατροφή και ασφάλιση

15 Ιουλ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-Τυλιχτή για Ψησταριά-Εστιατόριο Περιοχή: Αιγάλεω, Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Από 24 έως 45 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ/ώρα Ασφάλιση Δώρα/Επιδόματα  6ήμερη εργασία Δε-Σα

11 Ιουλ
Αθήνα [Επήρεια]

Σέρβις Αρμοδιότητες: Σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: Σέρβις Ζητείται άτομο για σέρβις για καφέ-μπαρ εστιατόριο στη πλατεία προσκόπων. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email. Τηλέφωνο Μπακογιαννάκη Ιωάννα

05 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο-α για Εστιατόριο Περιοχή: Περιστέρι, Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός 650 ευρώ. Ασφάλιση. Εξαήμερη εργασία Τρίτη-Κυριακή Εξάωρη Απασχόληση 18:00 - 00:00

05 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Αλοννησος]

Ζητείται Βοηθός μάγειρα σε εστιατόριο- snack bar στο πατητήρι Αλοννήσου για την καλοκαιρινή σεζόν. Προϋπηρεσία απαραίτητη. Παροχές: πλήρης απασχόληση, διαμονή, ασφάλιση και γεύμα. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ επικοινωνήστε τηλεφωνικά