22 Ιουν

ΙΑΤΡΟΙ

Κέρκυρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται ιατροί, με ή άνευ ειδικότητας, για πλήρη απασχόληση στην Κέρκυρα.
Εμπειρία σε επείγοντα περιστατικά, Καλή γνώση της Αγγλικής και χρήση Η/Υ. Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.
ΑΠΟΔΟΧΕΣ 2500 ευρώ + Bonus
Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

22 Ιουν
Κέρκυρα [Φώτιος Απέργης]

Ζητούνται ιατροί, με ή άνευ ειδικότητας, για πλήρη απασχόληση στην Κέρκυρα. Εμπειρία σε επείγοντα περιστατικά, Καλή γνώση της Αγγλικής και χρήση Η/Υ. Δεύτερη ξένη γλώσσα θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν. ΑΠΟΔΟΧΕΣ 2500 ευρώ + Bonus Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή

05 Ιουλ
Πανελλήνια [Κωνσταντίνος Μιχάλαγας]

Για Εξτρα Εργασία με κορυφαία εταιρεία Διατροφής.

04 Ιουλ
Κέρκυρα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Οδηγούς με δίπλωμα Β' & Γ’ κατηγορίας για εταιρία τροφίμων. Περιοχή: Κέρκυρα, Πέλεκας Αρμοδιότητες: Δρομολόγια από και προς το πελατολόγιο. Φορτοεκφόρτωση παραγγελιών. Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 50 ετών. Δίπλωμα Β΄&  Γ' κατηγορίας. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός : Β' κατηγορία ~ 800 - 900 ευρώ / Γ' κατηγορία ~ 900 - 1000 ευρώ Ασφάλιση. Άμεση πρόσληψη. Μόνιμη Συνεργασία. Δεν...

02 Ιουλ
Κέρκυρα [ΑΦ]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ Ζητούνται Νοσηλευτές για πλήρη απασχόληση με εμπειρία στο χώρο,Καλή γνώση της Αγγλικής και Χρήση Η/Υ. Δεύτερη ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.