22 Ιουν

Αποθηκάριος - μερική απασχόληση - ορισμένου χρόνου

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Οργάνωση Λειτουργίας Αποθήκης

Αρμοδιότητες:
• Προετοιμασία παραγγελιών, αποστολών.
• Συντονισμός φόρτωσης και εκφόρτωσης εμπορευμάτων.
• Παραλαβές, παραδόσεις και τακτοποίηση των εμπορευμάτων.
• Τήρηση μέτρων ασφαλείας.
• Τήρηση καθαριότητας.

Δεξιότητες υποψηφίου:
• Συνεργάσιμος
• Αποδοτικός
• Τήρηση διαδικασιών
• Ευελιξία

Απαραίτητα Προσόντα:
Υπευθυνότητα, συνέπεια, τιμιότητα, επαγγελματισμός, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.

Επιθυμητά Προσόντα:
• Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένη αποθήκη.
• Καλή γνώση χειρισμού MS Office.

Η εταιρία προσφέρει:
Πλήρη ασφάλιση, πενθήμερη εργασία.

Παρακαλώ να αποστείλετε το βιογραφικό σας και μία σύντομη συνοδευτική επιστολή για να μας εξηγήσετε τους λόγους που θέλετε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, έως 28 Ιουνίου.

Skg Eco Shop
Skgecoshop.com

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται αποθηκάριος έως 35 ετών, για πλήρη ή μερική απασχόληση από εταιρία ειδών υγιεινής και πλακιδίων Kατάστημα Εύοσμος Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα Προσόντα: -Απολυτήριο Λυκείου - Ικανότητα μεταφοράς, φόρτωσης εμπορευμάτων -Καλή αντίληψη του χώρου, οργανωτικές ικανότητες, αποτελεσματική επικοινωνία. Επιθυμητά Προσόντα: -Γνώση χειρισμού κλαρκ -Δίπλωμα Γ κατηγορίας Αποστείλατε βιογραφικό στο παρακάτω email ή στο fax:2310464981 Επικοινωνία τηλ...

... :231046490,1 Ώρες :11:00-13:00

Tags:

07 Φεβ
Θεσσαλονίκη [FARMA-CHEM SA]

Η FARMA-CHEM SA, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, Αποθηκάριο με έδρα τις εγκαταστάσεις της εταιρείας στη ΒΙ.ΠΕ. Θεσσαλονίκης, Σίνδο. Απαραίτητα Προσόντα: - Γνώση λογισμικού Mantis ή Αντίστοιχου προγράμματος διαχείρισης αποθήκης - Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση - Καλό επίπεδο αγγλικών - Δίπλωμα Κλαρκ θα εκτιμηθεί Παροχές : - Μόνιμη απασχόληση - Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων

03 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ ΑΠΟΘΗΚΆΡΙΟΣ ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΊΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΗΣ ΣΦΟΛΙΑΤΑΣ ΚΑΙ ΖΥΜΗΣ, ΣΕ Α'- Β' ΒΑΡΔΙΑ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΊΑ ΚΑΙ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Clio Hair Salon]

Ζητείται κομμώτρια με εμπειρία στο χώρο της κομμωτικής για άμεση πρόσληψη. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει:Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή