21 Ιουν

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΙΑΤΡΟΙ

Αθήνα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΙΑΤΡΟΙ όλων των ειδικοτήτων ζητούνται για ανεξάρτητη συνεργασία, από εταιρεία ειδών διατροφής, ελεύθερο ωράριο, υψηλές αποδοχές, προοπτικές εξέλιξης.
Πληροφορίες τηλεφωνικώς: 6974744338

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Αθήνα [ACCURATE HEALTH AUDUTING AND CONSULTING]

Η Accurate Health Auditing & Consulting αναζητεί ιατρούς κλινικών ειδικοτήτων, για πρωινή ή απογευματινή συνεργασία (πλήρους ή μερικής απασχόλησης), προκειμένου να στελεχώσουν τα ιατρεία της στα Ιδιωτικά Νοσοκομεία της Αθήνας που συνεργάζονται με Ασφαλιστικές Εταιρείες. Προσφέρεται επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας, προοπτική καριέρας και επιπλέον παροχές σε μία μεγάλη Ελληνική εταιρεία του τομέα παροχής ιατρο-ασφαλιστικών υπηρεσιών. Οι ενδιαφερόμενοι ιατροί...

... μπορούν να αποστείλουν το πλήρες βιογραφικό τους σημείωμα, στο email hr@accurate.com.gr. Για όλες τις υποψηφιότητες τηρείται απόλυτη εμπιστευτικότητα.
Αποδέκτης των προσωπικών δεδομένων που περιλαμβάνονται στα βιογραφικά θα είναι η Accurate Health Auditing & Consulting, που θα τα διατηρήσει για διάστημα έως έξι (6) μήνες, δεσμευόμενη να μην τα προωθήσει σε τρίτους.

Tags:

22 Φεβ
Κέρκυρα [ΑΦ]

Ζητούνται ΓΕΝΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ή ΙΑΤΡΟΙ άνευ ειδικότητας να έχουν ολοκληρώσει το αγροτικό τους, από ιατρείο στην Κέρκυρα για τo έτος 2020. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Καλή γνώση Αγγλικής & Γερμανικής γλώσσας, επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν, χρήση Η/Υ, Δίπλωμα αυτοκινήτου & Ιδιόκτητο αυτοκίνητο. ΑΠΟΔΟΧΕΣ: Υψηλές ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ στο παρακάτω email.

27 Φεβ
Αθήνα [YOURTRANSFER]

Λογιστής-τρια Αρμοδιότητες: Καταχώρηση λογιστικών εγγράφων, Συμφωνία πελατών προμηθευτών, Πληρωμές,Τιμολόγηση Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος πτυχίου Λογιστικής, Άριστη γνώση MS Office Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

27 Φεβ
Αθήνα [ΕΚΠ. ΟΜΙΛΟΣ ΓΡΑΨΑ]

Αγγλικών, Γαλλικών, Γερμανικών, Ιταλικών, Ισπανικών καθηγητές/ριες ζητούνται από τον Εκπ. Όμιλο ΓΡΑΨΑ για όλη την Αττική. Πλήρης ασφάλιση - επιδόματα - Δώρα - Bonus.

27 Φεβ
Αθήνα [Majestic]

Ζητούνται κοπέλες 18-26 για προώθηση προϊόντων μεγάλων εταιρειών. Αρμοδιότητες: Promotion. Απαραίτητα Προσόντα: Προσεγμένη εμφάνιση. Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, καλό περιβάλλον εργασίας και ασφάλιση. Παρακαλώ αποστείλατε ένα τυπικό βιογραφικό με φωτογραφία.