21 Ιουν

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΙΑΤΡΟΙ

Αθήνα Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΙΑΤΡΟΙ όλων των ειδικοτήτων ζητούνται για ανεξάρτητη συνεργασία, από εταιρεία ειδών διατροφής, ελεύθερο ωράριο, υψηλές αποδοχές, προοπτικές εξέλιξης.
Πληροφορίες τηλεφωνικώς: 6974744338

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουλ
Αθήνα [ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ]

Call Center ζητά Agents για πρωινή 4ωρη, 5ωρη, 6ωρη πενθήμερη εργασία, προώθησης παροχών ηλεκτρικής ενέργειας. Ανάλογη προϋπηρεσία με αντίστοιχες απολαβές. Απαραίτητα προσόντα: ευφράδεια λόγου, ευγένεια και ευελιξία, αυτοπεποίθηση και δυναμισμός. Βασικός σταθερός μισθός, ΙΚΑ, extra bonus παραγωγικότητας, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον, στο Μοναστηράκι απέναντι από το Μetro . Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω Email Τηλέφωνο: 2182189753 Κινητό...

... : 6972191024

Tags:

16 Ιουλ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εμπορική εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με γενικές γνώσεις λογιστικής,πολύ καλή γνώση αγγλικών και προϋπηρεσία στην εμπορική διαχείριση. Επιθυμητή γνώση της εφαρμογής Prisma Win. Καταχώρηση παραστατικών. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Παραλαβή εμπορευμάτων. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

16 Ιουλ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλητή - Βοηθό Κρεοπώλη για Αλυσίδα Παντοπωλείων. Περιοχή: Γλυφάδα, Αττική. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση Κρεοπωλείου. Παροχή βοηθητικής εξυπηρέτησης σε αλλαντικά & τυροκομικά. Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 χρονών. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα Κρεοπώλη θα θεωρηθεί προσόν. Παροχές: Μισθός  Ασφάλιση 6 ήμερη εργασία Δε - Σα (κυλιόμενα ωράρια).

15 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-Τυλιχτή για Ψησταριά-Εστιατόριο Περιοχή: Αιγάλεω, Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Από 24 έως 45 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ/ώρα Ασφάλιση Δώρα/Επιδόματα  6ήμερη εργασία Δε-Σα

15 Ιουλ
Αθήνα [φανης μπαμπούλας και υιός οίκος τελετών]

funeral manager Αρμοδιότητες: Διοίκηση Οίκου Τελετών Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία μεταξύ τα 30 και 50 έτη . Επιθυμητή η γνώση ξένης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Σταθερή εργασία και προοπτικές εξέλιξης