21 Ιουν

Τεχνικός συστημάτων ασφαλείας

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος ΤΕΙ ή τεχνικής σχολής,Κάτοχος άδειας εγκαταστάτη συστημάτων τύπου Β,γνώση συστημάτων συναγερμού
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση αγγλικής γλώσσας, Η/Υ, άδεια οδήγησης, προϋπηρεσία, ευγένεια, υπευθυνότητα και διάθεση για εργασία. Προοπτικές εξέλιξης.
Βιογραφικά στο παρακάτω email ή στο fax: 210 67 11 056

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Φεβ
Αθήνα [Παγουλάτος Γεώργιος]

Ηλεκτρονικός ζητείται από εταιρεία, για πλήρη απασχόληση σε τοποθέτηση συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί, κάμερες, θυροτηλεοράσεις, access, δίκτυα), με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, άδεια οδήγησης για μηχανάκι και αυτοκίνητο. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail, τηλ. 2105905659, 6941443925

07 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΟΝΤΣΟΣ Π & ΣΙΑ ΟΕ]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ-ΑΓΓΛΙΚΩΝ-ΧΡΗΣΗ Η/Υ-ΓΝΩΣΗ ΔΙΚΤΥΩΝ-ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΕΞΕΛΙΞΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ, ΕΚΠΛΗΡΩΜΕΝΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΟΥ. Η εταιρία προσφέρει: ΑΡΙΣΤΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΕΡΓΑΣΙΑΣ, ΣΥΝΕΧΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, ΠΡΟΟΠΤΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΗΣ, ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΜΙΣΘΟ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΑ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ

21 Φεβ
Αθήνα [TELCOSERV A.E.]

H εταιρεία TELCOSERV A.E. που δραστηριοποιείται στην αγορά Τηλεπικοινωνιών ζητεί ηλεκτρολόγο/ ηλεκτρονικό για στελέχωση της θέσης τεχνικού τηλεπικοινωνιών. Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος ΤΕΙ ηλεκτρολόγίας ή συναφούς τμήματος Διάθεση για εργασία και ομαδικό πνεύμα Δίπλωμα αυτοκινήτου Δυνατότητα ταξιδιών για εγκαταστάσεις σε όλη την Ελλάδα Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

08 Φεβ
Αθήνα [HeeGan and sons]

Θέσεις εργασίας: οδηγός, μάγειρας, νταντά, οικονόμος, κηπουρός και φρουρός ασφαλείας. Οι ενδιαφερόμενοι αιτούντες, πρέπει να είναι διατεθειμένοι να εγκατασταθούν στις ΗΠΑ. Χρειαζόμαστε υπεύθυνους και σκληρούς εργαζόμενους, με σταθερό μισθό συμβολαίου ύψους $ 3.600. Εάν αισθάνεστε ότι είστε κατάλληλος για οποιαδήποτε από αυτές τις δημοσιεύσεις, επικοινωνήστε μαζί μου αμέσως.

27 Φεβ
Αθήνα [HGN International]

Αναζητούνται προσωπικοί οδηγοί για απασχόληση. Χρειαζόμαστε έμπειρους οδηγούς να υποβάλουν αίτηση για εργασία στο εξωτερικό. Θέλουμε επίσης να προσλάβουμε κι άλλους οικιακούς εργάτες. Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν εμπειρία 1 έτους οδήγησης.