20 Ιουν

Εργάτες - τριες Καθαριότητας

Λευκάδα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πρόσληψη προσωπικού με σύμβαση εργασίας Ιδιωτικού Δικαίου Ορισμένου Χρόνου χρονικής διάρκειας δύο (2) μηνών για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών εποχικών αναγκών του Δήμου Λευκάδας, συνολικά δώδεκα (10) ατόμων για την κάλυψη της θέσης YE Εργατών Καθαριότητας.

Αιτήσεις από 20-06-2019 έως 26-06-2019

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Πειραιάς [Δήμος Πειραιά]

Πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου διάρκειας οκτώ (8) μηνών, συνολικά πενήντα (50) ατόμων για την κάλυψη της θέσης ΥΕ Εργατών - τριών Καθαριότητας, από τον Δήμο Πειραιά. Αιτήσεις από 14-06-2019 έως και 24-06-2019.

03 Ιουλ
Χαλκίδα [ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Α.Ε.]

Η Βιομηχανική και Πτηνοτροφική Επιχείρηση Αγγελάκης Α.Ε με έδρα τη Χαλκίδα, στα πλαίσια της ανάπτυξης των δραστηριοτήτων μας, αναζητούμε προσωπικό για το τμήμα παραγωγής του Πτηνοσφαγείου στον Πισσώνα Ευβοίας. • Εργάτες / εργάτριες παραγωγής Εάν θέλετε να εργαστείτε σε μία ταχύτατα αναπτυσσόμενη επιχείρηση, τότε στείλτε το βιογραφικό σας σημείωμα υπόψιν Διεύθυνσης Ανθρωπίνων Πόρων στο παρακάτω email, ή Fax στο 2221 0 42010. Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο...

15 Ιουλ
Λευκάδα [EL GREKO]

ΛΑΝΤΖΑ - ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

15 Ιουλ
Τρίκαλα [Meccanica Group A.E.]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά: Έμπειρους Πωλητές/τριες που θα εργαστούν εντός καταστημάτων ΔΕΚΟ για την προώθηση προϊόντων ενέργειας. Περιοχή: Τρίκαλα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην προώθηση και την πώληση προϊόντων και υπηρεσιών Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου Lower Καλή γνώση Η/Υ επιπέδου ECDL ή ισοδύναμου

10 Ιουλ
Αθήνα [ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ @ ΣΙΑ ΟΕ]

Εργάτες αποθήκης για αποθήκη επίπλων Αρμοδιότητες: φόρτωμα, ξεφόρτωμα, ταξινόμηση, μετακόμιση των προϊόντων Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση, 5μερο ωράριο, υπερωρίες