18 Ιουν

ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ

Κάλυμνος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

σερβιτόρα Αρμοδιότητες: σέρβις Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: επικοινωνιακή , χαμογελαστή Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, πλήρη απασχόληση και πλήρη ένσημα

17 Ιουν
Κασσάνδρεια [Soboro Beer Bar & Restaurant]

Θέση λάτζα - καθαριότητα, το μεσημέρι λόγω έλλειψης κόσμου στο κατάστημα θα βοηθάει στην προετοιμασία της κουζίνας. Ευχάριστο περιβάλλον , όλη η ομάδα είναι νέοι άνθρωποι με όρεξη για δουλειά , πάθος και εργατικότητα, Μισθός αναλόγως με τα προσόντα , από 900 έως 1200 το μήνα, φαγητό και διαμονή εφόσον είναι γυναίκα, το δωμάτιο που διαθέτουμε μένει η σερβιτόρα του καταστήματος, δεν μπορούμε να δώσουμε διαμονή σε άντρα λόγω αυτού. Αφυτος Χαλκιδικής Σομπορο...