18 Ιουν

ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ

Κάλυμνος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΕΡΒΙΤΟΡΑ
Απαραίτητα Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Αθήνα [Erminas More than Meat]

Σερβιτόρος - Σερβιτόρα - Βοηθοί Σερβιτόρων Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών - πωλήσεις -σέρβις κρασιού Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στο επάγγελμα Επιθυμητά Προσόντα: Κάτοχος δίπλωμα οδήγησης και μεταφορικού Η εταιρία προσφέρει: 6ημερη εργασία, πλήρες ωράριο

09 Οκτ
Σέρρες [3 γουρουνάκια]

Ζητείται μάρκα και σερβιτόρα σε ψητοπωλείο στην Σέρρες, ηλικιακά γύρω στα 25 και 30 αντίστοιχα, εμφανίσιμες και με προϋπηρεσία.

30 Σεπ
Θεσσαλονίκη [My Steki]

Άτομο για σέρβις με εμπειρία , ζητείται από πολυχώρο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.