18 Ιουν

ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΛΑΝΤΖΑ-ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ

Telephone
ΚΕΦΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Λευκάδα [EL GREKO]

ΛΑΝΤΖΑ - ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΙΣΘΟ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

15 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΛΑΝΤΖΑ, ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

24 Ιουν
Βόλος [Ταβέρνα]

Αρμοδιότητες: καθαριότητα, λάντζα, σαλάτες Απαραίτητα Προσόντα: 25-55 ετών Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για εργασία Η εταιρία προσφέρει: ικα, στέγη, διατροφή,1000€ το μήνα

19 Ιουν
Ρέθυμνο [EL GREKO]

λάντζα Η εταιρία προσφέρει: μισθό, διαμονή και διατροφή

10 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά άτομο για λάντζα - καθαριότητα και μπουφέ σε ζαχαροπλαστείο. Περιοχή: Ολυμπιάδα, Χαλκιδική Αρμοδιότητες: Λάντζα Καθαριότητα χώρου Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 50 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός από 700 έως 900 ευρώ, αναλόγως ωραρίου Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Ιούλιος - Μέσα Σεπτέμβρη