18 Ιουν

Ζητείται τυλιχτης - τυλιχτρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μόνιμη εργασία
Αρμοδιότητες: Τυλιχτής -τυλιχτρια
Απαραίτητα Προσόντα: Έμπειρος στο επάγγελμα
Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία στο χώρο μας

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Βασίλης Γκογκος]

Ζητείται έμπειρος τυλιχτής -ια για μόνιμη εργασία, πλήρης απασχόληση. Περιοχή Θεσσαλονίκη Πεύκα - ρετζικι. Για πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο παρακάτω τηλέφωνο.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Γενναδιο]

Ζητείται διανομέας από ψητοπωλείο στην περιοχή της Αγίου Δημητρίου. Πλήρης απασχόληση. Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [LOUIE]

Ζητούνται άτομα σε καφέ-μπαρ, στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Γνώσεις και εμπειρία καί στην παραγωγή καφέ καί στο service.

11 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΓΚΟΥΡΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ & ΤΥΛΙΧΤΗΣ ΓΙΑ ΧΩΡΟ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ Αρμοδιότητες: ΨΗΣΤΗΣ & ΤΥΛΙΧΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΡΙΩΝ ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΗΚΙΑ ΑΠΟ 24 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ