18 Ιουν

COURIER

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Call Center ζητά courier για πρωινή 4ωρη, πενθήμερη εργασία. Ανάλογη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί. Βασικός μισθός, ΙΚΑ.
Απαιτείται μηχανάκι.

Περιοχή Μοναστηράκι
Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω Email

Telephone
NTANIELA KIOSKOU

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

07 Οκτ
Αθήνα [RedCourier]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ courier ζητεί οδηγό με δικό του μηχανάκι, γνώστη Αττικής, για πενθήμερη, οχτάωρη απασχόληση. Προσφέρεται μισθός, bonus, ασφάλιση, άριστες συνθήκες εργασίας. Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος, δικό του μηχανάκι Η εταιρία προσφέρει:8ωρη Ασφάλιση, Bonus Τηλ. επικοινωνία 09:00-19:00

24 Σεπ
Αθήνα [GREEN PROMOTIONS AND SALES]

Άτομο για Εξωτερικές Εργασίες με Μηχανάκι, Κωδικός: Ε.Ε. Οι ενδιαφερόμενοι θα είναι υπεύθυνοι για τη διανομή καταλόγων για λογαριασμό πελατών μας σε περιοχές εντός του νομού Αττικής. Προσόντα: • Κάτοχος μηχανής (μικρού κυβισμού κατά προτίμηση) • Ικανότητα ανάγνωσης χάρτη και προσανατολισμού • Γνώση περιοχών Αττικής Προσφέρουμε: • Υψηλές αποδοχές • Ασφάλιση • Πρωινό ωράριο απασχόλησης • Μερική ή πλήρη απασχόληση • Συνεχή εκπαίδευση • Δυνατότητα...

... εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό στο παρακάτω email.

Tags:

16 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230

16 Οκτ

Εταιρεία ζητάει για άμεση πρόσληψη νέες και νέους συνεργάτες για πώληση τσιγάρων & ποτών σε σημεία λιανικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.