16 Ιουν

Ζητείται Γραμματέας

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται για πλήρη απασχόληση ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ απο εταιρεία ιατροτεχνολογικών προϊόντων στην Πάτρα.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:
Προϋπηρεσία σε υποδοχή πελατών ή πωλήσεων, με οργανωτικές ικανότητες και ευχέρεια στην επικοινωνία,
Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ, Καλή γνώση Αγγλικής, Καλή χρήση Η/Υ.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: prmedicalgreece@gmail.com

PrMedical

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [HRAnagnostopoulouAnna]

Γραμματέας Διοίκησης Εάν σας ενδιαφέρει να εργαστείτε εντός ενός μεγάλου και δομημένου οργανισμού πολυεθνικής εμβέλειας, σε μια θέση υψηλών απαιτήσεων και προδιαγραφών ως Γραμματέας Διοικητικής Ομάδας με μεγάλες δυνατότητες επαγγελματικής και προσωπικής εξέλιξης, τότε αυτή η θέση είναι για εσάς! Αρμοδιότητες και καθήκοντα: • Διαχείριση, συντονισμός και έλεγχος της ατζέντας τής Διοίκησης, συμπεριλαμβανομένων συνεδριάσεων, συναντήσεων και ταξιδιών • Account...

... Management Υποστήριξη.
• Διοργάνωση των εσωτερικών και εξωτερικών συναντήσεων τής Διοίκησης, διασφαλίζοντας τη σωστή και έγκαιρη λειτουργία όλων των απαραιτήτων που απαιτούνται, π.χ. αίθουσα συνεδριάσεων, εξοπλισμός, παρουσιάσεις, προετοιμασία ημερήσιας διάταξης
• Προετοιμασία των συνεδριάσεων του διοικητικού συμβουλίου και των γενικών συνελεύσεων, καθώς και των εταιρικών εκδηλώσεων
• Παροχή γραμματειακής υποστήριξης κατά τη διάρκεια των συνεδριάσεων τής Διοίκησης
• Παροχή εκτελεστικής και διοικητικής υποστήριξης τής Διοίκησης
• Επικοινωνία με εξωτερικούς φορείς για τη διεκπεραίωση εταιρικών ζητημάτων και θεμάτων τής Διοίκησης
• Διοργάνωση επαγγελματικών ταξιδιών τής Διοίκησης, συμπεριλαμβανομένων των πτήσεων, του ξενοδοχείου, ενοικιάσεων αυτοκινήτων, χρονοδιαγραμμάτων συναντήσεων κατά τη διάρκεια ταξιδιού
• Παρακολούθηση και ανταπόκριση στις εισερχόμενες επικοινωνίες στο γραφείο τής Διοίκησης, συμπεριλαμβανομένου του τηλεφώνου
• Σύνταξη εκθέσεων και παρουσιάσεων υψηλής ποιότητας
Ακαδημαϊκό υπόβαθρο, εμπειρία και γνώσεις:
• Πτυχίο ΑΕΙ /TEI Οικονομικών σπουδών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων ή παρεμφερές αντικείμενο
• Άριστη γνώση Αγγλικών απαραίτητη (προφορική και γραπτή επικοινωνία), επιθυμητή η γνώση και άλλων γλωσσών
• Άριστη γνώση Η/Υ Ms Office: Ειδικά Excel Power User
• Εμπειρία χρήσης ERP / CRM
• Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση μεγάλων / πολυεθνικών οργανισμών

Προσωπικά χαρακτηριστικά / ικανότητες:
• Άριστες ικανότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Αυτοπεποίθηση «μπορώ να το κάνω» στάση .
• Άριστη επικοινωνία
• Υψηλό EQ
• Ικανότητα να διαχειρίζεται απαιτητικές καταστάσεις με μηδενική καθοδήγηση.
• Διάθεση συνεργασίας και ομαδικότητα
• Αναλυτική ικανότητα
• Προσοχή στη λεπτομέρεια
• Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
• Εχεμύθεια και διακριτικότητα
• Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
• Ικανότητα διαχείρισης πολλών πραγμάτων ταυτόχρονα και κρίσεων

Παροχές:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Υψηλό επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Tags:

15 Ιουλ
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής ιατρικής (laser), ζητεί Τεχνικό, με σχετική προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση.

12 Ιουλ
Κέρκυρα [Elena\'s Taverna and Apartments]

Ζητείται Καμαριέρα - Καθαρίστρια για εποχιακή εργασία σε ενοικιαζόμενα δωμάτια- ταβέρνα Αρμοδιότητες: Καθαριότητα σε δωμάτια, κουζίνα , κήπους Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία επιθυμητή Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικός Μισθός + Διαμονή

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα για αυτοκίνητο ή/και για μηχανάκι, Χρήση Η/Υ Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

12 Ιουλ

Ζητείται τεχνικός - ηλεκτρονικός για service κινητής - σταθερής τηλεφωνίας Προϋπηρεσία επιθυμητή ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΑΣ -> https://voltetel.gr ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ -> https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/