16 Ιουν

Ζητείται Γραμματέας

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται για πλήρη απασχόληση ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ απο εταιρεία ιατροτεχνολογικών προϊόντων στην Πάτρα.

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ:
Προϋπηρεσία σε υποδοχή πελατών ή πωλήσεων, με οργανωτικές ικανότητες και ευχέρεια στην επικοινωνία,
Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ, Καλή γνώση Αγγλικής, Καλή χρήση Η/Υ.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: prmedicalgreece@gmail.com

PrMedical

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Πειραιάς [Ιδιωτικό Πολυιατρείο]

Από ιδιωτικό πολυιατρείο στον Πειραιά, ζητείται νοσοκόμα/νοσηλεύτρια με καλή γνώση Η/Υ καθώς στα καθήκοντα της θα περιλαμβάνεται η γραμματειακή υποστήριξη και η επιμέλεια του χώρου. Προσφέρεται άριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

17 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΔΥΝΑΜΙΚΗ ΕΡΓΩΝ Α.Ε.]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ζητείται από Τεχνική Εταιρία στην περιοχή της Σίνδου Θεσσαλονίκης για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: πολύ καλή γνώση Η/Υ & Μ/S Office, τυφλό σύστημα δακτυλογράφησης, αγγλικά. Εμπειρία στην σύνταξη φακέλων για συμμετοχή σε διαγωνισμούς δημοσίου θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Γενναδιο]

Ζητείται διανομέας από ψητοπωλείο στην περιοχή της Αγίου Δημητρίου. Πλήρης απασχόληση. Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Πάτρα [ΕΕΔΑ]

Εταιρία με έδρα την Κάτω Αχαΐα, αναζητά εξωτερικό πωλητή για την Νοτιοδυτική Ελλάδα. Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικίας 30-40ετών. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3έτη, κατά προτίμηση στον κλάδο υλικών συσκευασίας. Δίπλωμα οδήγησης, πολύ καλή χρήση Η/Υ. Ισχυρές πωλησιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, Ικανότητα οικοδόμησης και διαχείρισης σχέσεων πριν, κατά την διάρκεια και μετά την πώληση, Εύρεση νέων πελατών, εξυπηρέτηση υφιστάμενων και επίσκεψη σημείων.