14 Ιουν

BARISTA

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 278 ΚΑΙ ΘΗΒΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

BARISTA, ΠΩΛΗΤΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΦΕ, ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΛΠ
Απαραίτητα Προσόντα: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ-ΟΣ, ΣΥΝΕΠΗΣ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ-ΟΣ, ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΡΟΘΥΜΗ-ΟΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΗΜΑ, BONUS
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Δράμα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista για Καφετέρια. Περιοχή: Δράμα Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε παραγωγή καφέ. Παροχές: Μισθός 650 ευρώ Ασφάλιση

14 Οκτ
Αθήνα [CELLINI ESPRESSO]

Ζητείται ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ, από εταιρεία εισαγωγής και εμπορίας καφέ, με δραστηριότητα στον τομέα HORECA. Προϋπηρεσία στον τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Απαραίτητο βιογραφικό. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή της Αττικής καθώς επίσης και για την διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου. ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ : Πολύ καλή γνώση της αγοράς HORECA και ειδικότερα του χώρου της καφεστίασης. Συμμετοχή...

... σε κλαδικές εκθέσεις και εκθέσεις HORECA. Ευχέρεια στην επικοινωνία και ικανότητα στην διαπραγμάτευση, εστίαση στην επίτευξη στόχων, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξία, ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας καθώς επίσης και η δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
Κάτοχος διπλώματος (Ι.Χ.) Β΄ κατηγορίας. Γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower). Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών(Μισθός & bonus), Εταιρικό τηλέφωνο & αυτοκίνητο(I.X.), Έξοδα μετακίνησης, Προοπτική εξέλιξης.

Tags:

08 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Coffee Island]

Ζητείται barista για Coffee Island στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, περιοχή Αγ. Δημητρίου, Τουρκικό Προξενείο. Επιθυμητή προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

16 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Χαλάνδρι, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

16 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Η SENS CREATION, αναζητά γυναίκες υπαλλήλους με έδρα την Αθήνα για full time απασχόληση, σε καταστήματα παιχνιδιών για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρείας (09:00-18:00). Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση για τα προϊόντα της εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8257230