14 Ιουν

BARISTA

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ 278 ΚΑΙ ΘΗΒΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ

BARISTA, ΠΩΛΗΤΕΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ
Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΦΕ, ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΛΠ
Απαραίτητα Προσόντα: ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΗ-ΟΣ, ΣΥΝΕΠΗΣ ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ-ΟΣ, ΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΠΡΟΘΥΜΗ-ΟΣ
Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΚΑΙ ΚΑΦΕ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΒΑΣΙΚΟ ΜΙΣΘΟ, ΕΝΣΗΜΑ, BONUS
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

09 Ιουλ
Αθήνα [Coffee Lab Κατεχακη]

Ζητείται barista, ηλικίας 23 έως 35 ετών, με εμπειρία και γνώσεις στην παρασκευή καφέ, κατά προτίμηση με γνώση Αγγλικών, από αλυσίδα καφέ στο κέντρο της Αθήνας. Επικοινωνία στο παρακάτω τηλέφωνο από 07:00-09:00 και 12:00-20:00 ή στο 2114118574 από 6:30-8:30 και 13:00-20:00.

23 Ιουν
Αθήνα [Nuestra Familia]

ζητείται κατά προτίμηση κοπέλα με απαραίτητη γνώση καφέ και service Αρμοδιότητες: παραγωγή καφέ, χυμών, ροφημάτων και service Απαραίτητα Προσόντα: συνέπεια, καθαριότητα, ειλικρίνεια, χαμόγελο Επιθυμητά Προσόντα: γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: 3-4 ημέρες εργασίας αρκετά ικανοποιητικό μισθό

15 Ιουλ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ψήστη-Τυλιχτή για Ψησταριά-Εστιατόριο Περιοχή: Αιγάλεω, Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Από 24 έως 45 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ/ώρα Ασφάλιση Δώρα/Επιδόματα  6ήμερη εργασία Δε-Σα

15 Ιουλ
Αθήνα [φανης μπαμπούλας και υιός οίκος τελετών]

funeral manager Αρμοδιότητες: Διοίκηση Οίκου Τελετών Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: Ηλικία μεταξύ τα 30 και 50 έτη . Επιθυμητή η γνώση ξένης γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: Σταθερή εργασία και προοπτικές εξέλιξης

15 Ιουλ

Η ManDynamic αναζητά Εξωτερικό Πωλητή  από εταιρεία τροφίμων. Περιοχή: Αττική Αρμοδιότητες: Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου Κατηγορίες προϊόντων: Ξηρό, Συντήρηση, Κατάψυξη  Απαραίτητα προσόντα: Από 35 έως 55 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο των τροφίμων Προσωπικό πελατολόγιο σχετικό με την αγορά τροφίμων Κατοχή Μεταφορικού Μέσου Παροχές: Μισθός αναλόγως προσόντων  5νθήμερη εργασία Ασφάλιση Μπόνους επίτευξης στόχων Έξοδα...

... μετακίνησης