14 Ιουν

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ & ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ - ΡΟΔΟΣ

Ρόδος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλο αρτοζαχαροπλαστείο στη Ρόδο ζητεί για συνεργασία Ζαχαροπλάστη και Βοηθό αρτεργάτη.
Προσφέρεται 12μηνη απασχόληση πλήρους ωραρίου.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Bakery Rhodes

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Κ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ. Η εταιρία προσφέρει: ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΛΗΡΗ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

01 Ιουλ
Ρόδος [BAKERY RHODES]

Για τη στελέχωση μεγάλου αρτοζαχαροπλαστείου, ζητούνται Ζαχαροπλάστες καθώς και Βοηθοί αρτεργάτη. Οι θέσεις αφορούν 12μηνη απασχόληση πλήρους ωραρίου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

21 Ιουν
Ρόδος [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barwoman για παραδοσιακό καφενείο Περιοχή: Μαλώνα, Ρόδος Αρμοδιότητες: Παραγωγή καφέ & ποτών Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 ετών Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ (Συζητήσιμο) Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης Εξαήμερη Εργασία (Συζητήσιμο)

20 Ιουν
Ρόδος [Ιδιώτης]

Από σπίτι στη πόλη της Ρόδου, Ζητείται Κοπέλα, χωρίς υποχρεώσεις, για εσωτερική οικιακή βοηθός (δουλειές του σπιτιού). Μέχρι 50 χρονών. Να μένει μέσα στο σπίτι. Παρέχεται μισθός, διαμονή, φαγητό, 1 ρεπό την εβδομάδα.

15 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ