19 Αυγ

Ζητείται Τεχνικός Ιατρικών Μηχανημάτων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Τεχνικό, με σχετική προϋπηρεσία, για πλήρη απασχόληση.

ΙΣΑΑΚ ΣΑΚΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

30 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Διγκας Αναστάσιος ΕΕ]

Η εταιρεία Δίγκας Γ. Ιατρικός Εξοπλισμός ζητεί: Τεχνικό Ιατρικών Μηχανημάτων για τις Κεντρικά της Θεσσαλονίκης (Θέρμη) Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ Βιοϊατρικής Τεχνολογίας, Ηλεκτρονικής ή συναφές Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στο service ιατρικών μηχανημάτων (3 έτη κατ'ελάχιστο) Άριστη γνώση αγγλικών (πιστοποίηση Γ1 ή Γ2)

21 Φεβ
Αθήνα [TELCOSERV A.E.]

H εταιρεία TELCOSERV A.E. που δραστηριοποιείται στην αγορά Τηλεπικοινωνιών ζητεί ηλεκτρολόγο/ ηλεκτρονικό για στελέχωση της θέσης τεχνικού τηλεπικοινωνιών. Προφίλ υποψηφίου: Απόφοιτος ΤΕΙ ηλεκτρολόγίας ή συναφούς τμήματος Διάθεση για εργασία και ομαδικό πνεύμα Δίπλωμα αυτοκινήτου Δυνατότητα ταξιδιών για εγκαταστάσεις σε όλη την Ελλάδα Προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [THERMANSYS]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΚΛΙΒΑΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ/ΔΙΠΛΩΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

13 Φεβ
Αθήνα [OBERMEYER HELLAS LTD]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ζητούνται Πολιτικοί Μηχανικοί με πολύ καλή γνώση της Γερμανικής, για εργασία στη Γερμανία, σε έργο διαχείρισης και οργάνωσης μελετών. Απαραίτητη η εμπειρία σε οργάνωση μελετών μεγάλων έργων. Άριστες συνθήκες εργασίας. Αποστολή βιογραφικού στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση.

11 Φεβ
Αθήνα [Auto-star detailing center]

Πλύστης πλυντηρίου αυτοκινήτων Αρμοδιότητες: Πλύστης Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη, προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη συνεργασία, εκπαίδευση, μισθός αναλόγως των προσόντων, ένσημα, άριστο περιβάλλον.