20 Σεπ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει για εργασία υπάλληλο γραφείου με γνώσεις εμπορικής διαχείρισης, κατά προτίμηση στο Prisma Win.
Καταχώρηση παραστατικών. Παραλαβή εμπορευμάτων. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα.
Βιογραφικά στο παρακάτω email.

ANTZOYΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KAI XΛOH IKE

Σχετικες Αγγελιες

27 Σεπ
Αθήνα [Π.Κ.]

Υπάλληλος γραφείου σε λογιστήριο εμπορικής-εισαγωγικής εταιρίας τροφίμων Αρμοδιότητες: τιμολόγηση, τήρηση διπλογραφικών βιβλίων, διαχείριση καθημερινών λογιστικών και φορολογικών θεμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3ητής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση Η/Υ, γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: υπευθυνότητα-συνέπεια-αξιοπιστία-εργατικότητα-ομαδικό πνεύμα Η εταιρία προσφέρει: πλήρη ή μερική απασχόληση κατόπιν συνεννόησης

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ]

Υπάλληλος γραφείου (Τμήμα παραγγελιοληψίας/τιμολόγησης) Αρμοδιότητες: Οργάνωση γραφείου και διεκπεραίωση διαδικασιών Έκδοση-καταχώρηση παραστατικών Χρήση εμπορικού/οικονομικού προγράμματος Business Plus (Epsilon) ή παρόμοιου Τηλεφωνική υποστήριξη Επικοινωνία με πελάτες Σύνταξη προσφορών Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ και MS-Office Άριστη γνώση Αγγλικών Γνώση χειρισμού εμπορικού/οικονομικού προγράμματος Business Plus (Epsilon) ή παρόμοιου. Οργανωτικές...

... ικανότητες

Επιθυμητά Προσόντα:
Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.

Tags:

09 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για Εταιρεία Περιοχή:Αθήνα Αρμοδιότητες: Χειρισμός E-shop Τηλεφωνική Υποστήριξη Διαχείριση Αλληλογραφίας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση χειρισμού σουίτας Office Άριστη γνώση Αγγλικών Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις Ευχέρεια Λόγου Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση 5νθήμερη Απασχόληση: Δε - Πα Ωράριο: 8:30 - 16:30 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Εταιρία ανώνυμη, ζητεί πωλήτριες για full time εργασία σε εμπορικά καταστήματα για τον νομό Αττικής. Παρέχεται μισθός, ασφάλιση. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e-mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας:210 8848355, 210 8848365

18 Οκτ

Εταιρία διαφημιστική, ζητεί κοπέλες, για μόνιμη εργασία σε πολυκαταστήματα. Παρέχεται μισθός, ασφάλιση. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e-mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848328.