12 Ιουν

ΒΟΗΘΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΧΑΡΤΟΝΙΟΥ-ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΟΥ

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όμιλος βιομηχανικών επιχειρήσεων επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του, για την στελέχωση της παραγωγικής διαδικασίας του εργοστασίου του στην Βιομηχανική Περιοχή Πατρών, βοηθό μηχανής παραγωγής χαρτονιού/χαρτοκιβωτίου.

Απαραίτητα Προσόντα:
. Πτυχιούχος  ΤΕΙ  (Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος)
·       Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε βιομηχανία (προϋπηρεσία επιθυμητή, αλλά όχι απαραίτητη
·       Γνώση χειρισμού Η/Υ
·       Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

EL PACK

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιουλ
Ρόδος [Bakery Rhodes]

ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΡΤΟΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ, ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Κ ΒΟΗΘΟΣ ΑΡΤΕΡΓΑΤΗ. Η εταιρία προσφέρει: ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΠΛΗΡΗ 12ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

15 Ιουλ
Πάρος [EL GREKO]

ΚΥΡΙΑ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΓΑΝΙ-ΦΡΥΤΕΖΑ Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ, ΑΣΦΑΛΙΣΗ, ΔΙΑΜΟΝΗ, ΔΙΑΤΡΟΦΗ

12 Ιουλ
Αθήνα [ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Εταιρεία Φαρμακευτικών Προϊόντων με πολυετή παρουσία στο χώρο των φαρμάκων, με έδρα το Κορωπί Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει : Εργάτη Παραγωγής και Συσκευασίας Απαραίτητα προσόντα: • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε παραγωγή/συσκευασία φαρμακευτικής εταιρείας • Παρατηρητικότητα, εργατικότητα, επαγγελματισμός και πνεύμα ομαδικότητας • Κάτοικος κοντινών περιοχών • Κάτοχος Ι.Χ. / μοτοσικλέτας • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους Προσφέρονται: • Σταθερές...

... αποδοχές βάσει εμπειρίας
• Συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη

ΚΩΔΙΚΟΣ ΘΕΣΗΣ ΠΡΓ19
Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

12 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [VOLTE-TEL COMMUNICATIONS]

Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα για αυτοκίνητο ή/και για μηχανάκι, Χρήση Η/Υ Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία μας στην παρακάτω διεύθυνση. Αποστολή βιογραφικού - > https://voltetel.gr/υποβολη-βιογραφικου/

11 Ιουλ
Γιαννιτσά [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Ηλεκτρολόγο ή Βοηθός οχημάτων για αντιπροσωπεία-συνεργείο αυτοκινήτων Περιοχή: Γιαννιτσά Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 45 ετών Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Επιθυμητές περιοχές: Έδεσσα, Γιαννιτσά, Σκύδρα και περίχωρα Παροχές: Μισθός αναλόγως προϋπηρεσίας και μπόνους Ασφάλιση. Δυνατότητα εκπαίδευσης Δυνατότητα κάλυψης μεταφορικών Δε-Σα 09.00-18.00 με ενδιάμεσο διάλειμμα