11 Ιουν

ΤΕΧΝΙΤΗΣ τζαμάς

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΕΧΝΙΤΗΣ τζαμάς, με προϋπηρεσία, αλλά και ανειδίκευτος, ζητείται για εργασία σε βιοτεχνία κρυστάλλων, πλήρης απασχόληση (08:30 - 16:30), αποστολή βιογραφικού στο fax: 210/6452622 ή στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Αθήνα [Κοτσης Χρηστος]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ Τεχνίτης Υδραυλικός, περιστασιακά, με εμπειρία, από τεχνικό γραφείο για επισκευές & υδραυλικές εγκαταστάσεις,50 € 8 ωρο ημερησίως. ΖΗΤΕΊΤΑΙ Έμπειρος τεχνίτης για αλλαγή αποχέτευσης με αναβατοριο(δικό μας) σε φωταγωγούς & ακάλυπτους. Τιμή 80 €, συζητήσιμη, 10 :00 - 17 :00, αμοιβή 80€, συζητήσιμη,10:00-20:00

28 Μαι
Αθήνα [QUEENS]

ΚΟΜΜΩΤΗΣ - ΚΟΜΜΩΤΡΙΑ, ΒΟΗΘΟΣ, ΤΕΧΝΙΤΗΣ ΝΥΧΙΩΝ, ζητείται από κομμωτήριο Queens Κυψέλης 29.

28 Μαι
Αθήνα [ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ]

Η Κατασκευαστική εταιρεία ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ εξειδικεύεται στις κατασκευές Τηλεπικοινωνιακών έργων και αναζητά: Τεχνίτη Ηλεκτρολόγο εγκαταστάσεων & αυτοματισμών, Απόφοιτο ΤΕΙ, ΙΕΚ, Τεχνικού Λυκείου ή Επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα Ηλεκτρολόγου για Πλήρη απασχόληση στην Αττική με δυνατότητα απασχόλησης εκτός έδρας. Απαιτούνται 3+ έτη εμπειρίας σε κατασκευή, διαχείριση και συντήρηση Η/Μ εγκαταστάσεων, Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας σε ισχύ, βασική γνώση...

... αγγλικών, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, δυνατότητα απασχόλησης σε μεταβλητό ωράριο & ΣΚ. Αποστολή βιογραφικών στο careers@ergatikat.gr μέχρι: 10/06/2019. Κωδικός αγγελίας: ELEC.TECH.ATH.JT

Tags:

27 Μαι
Αθήνα [Triton Act]

Τεχνίτη κ βοηθό υδραυλικού Αρμοδιότητες: Υδραυλικά Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχίο Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη Θέση εργασίας

22 Μαι
Αθήνα [electronion]

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ τεχνίτης, έως 35 ετών, σταθερή απασχόληση, ζητείται από εταιρεία Ηλεκτρολογικών Εφαρμογών στην Κηφισιά, αποστολή βιογραφικού στο lc@electronion.gr, επικοινωνία 09:00-17:00 στα τηλέφωνα 210 80 25523, 6948301126.