11 Ιουν

ΤΕΧΝΙΤΗΣ τζαμάς

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΕΧΝΙΤΗΣ τζαμάς, με προϋπηρεσία, αλλά και ανειδίκευτος, ζητείται για εργασία σε βιοτεχνία κρυστάλλων, πλήρης απασχόληση (08:30 - 16:30), αποστολή βιογραφικού στο fax: 210/6452622 ή στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

17 Σεπ
Αθήνα [ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΩΜΑΤΑ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ εξωτερικός πωλητής έως 40 ετών, με προϋπηρεσία στις πωλήσεις χρωμάτων - Βερνικιών. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να είναι επικοινωνιακοί, με ευχάριστο χαρακτήρα, φιλόδοξοι με διάθεση και επαγγελματισμό και με όρεξη να δουλέψουν και να αφοσιωθούν. Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Σεπ
Αθήνα [GREEN PROMOTIONS AND SALES]

Ζητούνται promoters υπεύθυνες, επικοινωνιακές και εμφανίσιμες ηλικίας 18-35 με δικό τους Ι.Χ. για προωθητική ενέργεια εντός της Αττικής και για μεγάλο χρονικό διάστημα. Πρωινό ωράριο εργασίας. Οι ενδιαφερόμενες μπορούν να στείλουν βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

17 Σεπ
Αθήνα [Υπηρεσίες Προώθησης & διαφήμισης]

Ζητούνται κοπέλες με γνώσεις κομμωτικής για να εργαστούν σε Καταστήματα Καλλυντικών . Μερική απασχόληση. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2106142140-1 email: info@agorapromotions.gr - κωδικός: kom

16 Σεπ
Αθήνα [ΚΙΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ Ε. Απαραίτητα Προσόντα: ΠΕΙ Επιθυμητά Προσόντα: ΝΑ ΕΧΕΙ ADR ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ, ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ, ΜΑΓΟΥΛΑ , ΜΑΝΔΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΈΧΕΙ ΗΛΙΚΙΑ ΕΩΣ 40 ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΤΩΝ.

16 Σεπ
Πειραιάς [nikos dokos]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός, ΝΕΟΣ Αρμοδιότητες: ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός Απαραίτητα Προσόντα: Με προϋπηρεσία από βιοτεχνία επίπλων σε έπιπλα, κουζίνες, πόρτες, ντουλάπες και ειδικές κατασκευές Τηλ: 2104250607