11 Ιουν

Ζητείται Υπάλληλος υποδοχής

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος κρατήσεων και υποδοχής στη ρεσεψιόν
Αρμοδιότητες: Υποδοχή, αφίξεις, αναχωρήσεις, εκδόσεις παραστατικών, διαχείριση κρατήσεων, διαχείριση τιμολογίων, επικοινωνία με πελάτες & προμηθευτές & συνεργάτες, οργάνωση του housekeeping & του εστιατορίου.
Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 σεζόν, άριστη χρήση Η/Υ, (Excel,Word, email κλπ) Απόφοιτος/η Λυκείου,
Επιθυμητά Προσόντα: Απόφοιτος/η ή φοιτητής/ρια ΤΕΙ ή ΑΕΙ, 2η ξένη γλώσσα (ρώσικα, σέρβικα, βουλγάρικα κλπ), γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων.
Η εταιρία Melissa Gold Coast, στα Ψακούδια Χαλκιδικής, προσφέρει: Μισθό αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας, 1 ρεπό εβδομαδιαίως, διαμονή & διατροφή.
Τηλ επικ. 2371051107 10-20 ώρα, αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

Telephone
Αθηνά Καραμανάβη

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Πανελλήνια [RADISSON BLU PARK HOTEL]

To ξενοδοχείο Radisson Blu Park Hotel Athens ζητά άμεσα νέο για την κάλυψη θέσης στην υποδοχή. Υπάλληλος Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία 5 ετών σε αντίστοιχη θέση Ομαδικό πνεύμα Πτυχίο τουριστικής σχολής Άριστη γνώση αγγλικών / επιθυμητή η γνώση πρόσθετης γλώσσας Γνώση λειτουργίας

19 Ιουν
Νικήτη [Camping Sithon]

Camping στη Χαλκιδική, ζητά να προσλάβει για εργασία την καλοκαιρινή σεζόν 2019, υποψήφιο/α για Λάντζα. Απαραίτητα Προσόντα: Άμεση πρόσληψη, Επαγγελματική συμπεριφορά, Ευελιξία & προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, Διαμονή και διατροφή, Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.

19 Ιουν

Camping στη Χαλκιδική, ζητά να προσλάβει για εργασία την καλοκαιρινή σεζόν 2019, υποψήφια για την θέση της καθαρίστριας. Απαραίτητα Προσόντα: Άμεση πρόσληψη, Επαγγελματική συμπεριφορά, Ευελιξία & προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, Διαμονή και διατροφή, Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.

19 Ιουν

Camping στη Χαλκιδική, ζητά να προσλάβει για εργασία την καλοκαιρινή σεζόν 2019, υποψήφιο/α για Dj. Απαραίτητα Προσόντα: Άμεση πρόσληψη, Επαγγελματική συμπεριφορά, Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, Ευχάριστη και ενθουσιώδης προσωπικότητα, Ευελιξία & προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, Διαμονή και διατροφή, Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον.

19 Ιουν
Αθήνα [Πετρά Μαριαλένα]

Ζητείται υπάλληλος για καθαριστήριο χαλιών, έμπειρος που να γνωρίζει συσκευασία χαλιών και να έχει επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης για φορτηγό. Τηλ: 6942825906