06 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ-ΨΥΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία παραγωγής και εμπορίας Βιολογικών προιόντων στην ευρύτερη περιοχή του Δήμου Μαραθώνα αναζητά:

Οδηγό φορτηγού-ψυγείου για πλήρη απασχόληση:

Απαραίτητα προσόντα:
• Δίπλωμα κατηγορίας Γ΄
• Πιστοποιητικό επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
• Κάτοικος Βορειοανατολικής Αττικής

Η εταιρεία προσφέρει:

Άριστο εργασιακό περιβάλλον, ικανοποιητικές αποδοχές.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
ΠΟΛΥΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΓΗ ΜΑΣ

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία με έδρα στο Κορωπί, επιθυμεί να προσλάβει Οδηγό Ε. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Άδεια Ε κατηγορίας για μεταφορά εμπορευμάτων. ΠΕΙ ADR Ηλεκτρονικό ταχογράφο Προϋπηρεσία 3 ετών σε οχήματα μεταφοράς προσωπικού και φορτηγά 37,5 τόνων Η εταιρία παρέχει: Μόνιμη σύμβαση αορίστου χρόνου Ικανοποιητικές συνθήκες εργασίας Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

07 Οκτ
Αθήνα [RedCourier]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ courier ζητεί οδηγό με δικό του μηχανάκι, γνώστη Αττικής, για πενθήμερη, οχτάωρη απασχόληση. Προσφέρεται μισθός, bonus, ασφάλιση, άριστες συνθήκες εργασίας. Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος, δικό του μηχανάκι Η εταιρία προσφέρει:8ωρη Ασφάλιση, Bonus Τηλ. επικοινωνία 09:00-19:00

02 Οκτ
Αθήνα [World wide transport L.T.D.]

Οδηγός Αρμοδιότητες: μεταφορές Ελλάδα - Ιταλία Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία φορτηγού Ε' κατηγορίας Επιθυμητά Προσόντα: τιμιότητά, ειλικρίνεια, συνεννόηση, συνέπεια! Η εταιρία προσφέρει: 2000€ το μήνα, 4 δρομολόγιο 500€ το δρομολόγιο

20 Σεπ
Αθήνα [Fournos sovolos]

ΑΡΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ, με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της ζαχαροπλαστικής και ταχέως αναπτυσσόμενη, ζητεί για το εργοστάσιό της στο Κορωπί (θέση Μπότα), οδηγό - διανομέα για 6ήμερη τροφοδοσία εμπορευμάτων σε μεγάλη αλυσίδα Super Market. Απαραίτητα προσόντα: - Συνέπεια - Κάτοχος διπλώματος κατ. Β' ερασιτεχνικού. - Ικανότητα στην επικοινωνία - προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Προσφέρονται: μισθός αναλόγως προσόντων & δυνατοτήτων, Bonus, ευχάριστο...

... εργασιακό περιβάλλον.
Προσέλευση 04.00.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα: ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ.

Ώρες επικοινωνίας 09:00-16:00, Δευτέρα με Παρασκευή.

Tags:

18 Οκτ
Αθήνα [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. 183 Ιερά οδό-Αθήνα (Αιγάλεω) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση,τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Γνώση χειρισμού Η/Υ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 3-5 χρόνια Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση χειρισμού Η/Υ Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση