06 Ιουν

ΟΔΗΓΟΣ ΦΟΡΤΗΓΟΥ-ΨΥΓΕΙΟΥ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία παραγωγής και εμπορίας Βιολογικών προιόντων στην ευρύτερη περιοχή του Δήμου Μαραθώνα αναζητά:

Οδηγό φορτηγού-ψυγείου για πλήρη απασχόληση:

Απαραίτητα προσόντα:
• Δίπλωμα κατηγορίας Γ΄
• Πιστοποιητικό επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
• Κάτοικος Βορειοανατολικής Αττικής

Η εταιρεία προσφέρει:

Άριστο εργασιακό περιβάλλον, ικανοποιητικές αποδοχές.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
ΠΟΛΥΑΓΡΟΚΤΗΜΑ ΓΗ ΜΑΣ

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουν
Αθήνα [ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ]

οδηγός φορτηγού Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, ασφάλιση, μπόνους

10 Ιουλ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εμπορική εταιρεία ειδών σούπερ μάρκετ με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττική,ς επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο για τη θέση του οδηγού με επαγγελματικό δίπλωμα οδήγησης. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

03 Ιουλ
Αθήνα [Art of Hospitality]

Η Art of Hospitality αναζητά καμαριέρες για μόνιμη εργασία στην Αθήνα. Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση ελληνικών & αγγλικών (επιθυμητή), ευγένεια, προσοχή στην λεπτομέρεια, κάτοχος πιστοποιητικού υγείας. Παρέχονται: ικανοποιητικές αποδοχές, εκπαίδευση, προοπτικές για εξέλιξη

02 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [FRESH WATER]

ΟΔΗΓΟΣ ΜΕ ΔΙΠΛΩΜΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΙ

01 Ιουλ
Αθήνα [ΤΑΞΙ]

Ζητείται οδηγός ταξί για ενοικίαση με ΙΚΑ, στην περιοχή Αιγάλεω. Αρμοδιότητες: Ολοήμερη ενοικίαση. Απαραίτητα Προσόντα: Ειδική κάρτα ταξί, εμπειρία, εγγύηση 400€, ενοίκιο 46€/ μέρα - 2 μέρες ρεπό το μήνα. Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών - Η/Υ. ( εφαρμογή BEAT, TAXIPLON) Η εταιρία προσφέρει: Skoda Octavia 5 2007 σε άριστη κατάσταση, υποστήριξη σε θέμα πελατείας.