14 Οκτ

Υπάλληλος Back Office Χρηματοπιστωτικού Τομέα

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο με όρεξη και πάθος για εργασία στον Τραπεζικό Τομέα, για μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού στην Αθήνα.

Ρόλος Θέσης Εργασίας
• Υποστηρικτικές εργασίες γραφείου για την σωστή οργάνωση, διεκπεραίωση κ διευθέτηση καθημερινών λειτουργιών
• Έλεγχος, επεξεργασία και ενημέρωση αρχείων οικονομικών / νομικών/ άλλων εγγράφων
• Σύνταξη ημερησίων και μηνιαίων καταστάσεων ( Reports) με χρήση τραπεζικών συστημάτων & MS office

Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτοι AEI οικονομικής ή θετικής κατεύθυνσης
• Τουλάχιστον 1 έτους εργασιακή εμπειρία σε θέση με σχετικό αντικείμενο
• Άριστη γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
• Πολύ καλή γνώση EXCEL , απαραίτητη γνώση ACCESS για παρουσίαση ,ανάλυση και ερμηνεία αριθμητικών ή οικονομικών δεικτών
• Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
• Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων υπό συνθήκες πίεσης με προσανατολισμό στο καλύτερο αποτέλεσμα

Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχής εκπαίδευση υψηλού επιπέδου σε νέες τεχνολογίες και μεθόδους
• Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο παρακάτω email ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.
Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

ACTIONLINE
ACTIONLINE
www.actionline.gr/

Κύριο αντικείμενό μας είναι η παροχή υπηρεσιών που επικεντρώνονται σε θέματα προσωπικού στελέχωσης επιχειρήσεων σε τμήματα marketing,digital services, πωλήσεων, promotion, γραμματειακής υποστήριξης, customer services, collections, retail, merchandising, logistics και έκτακτο τεχνικό προσωπικό.

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Αθήνα [SUNEL ENERGY]

Πολυεθνική Κατασκευαστική εταιρία αναζητά άτομο για γραμματειακή υποστήριξη. Αρμοδιότητες: Διαχείριση / εκτέλεση εργασιών διοίκησης Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας Οργάνωση γραφείου, προγραμματισμός και ρύθμιση καθημερινών υποχρεώσεων Διαχείριση επικοινωνίας πελατών και εξωτερικών συνεργατών Απαραίτητα Προσόντα: Πολύ καλή γνώση Αγγλικών Πολύ καλή γνώση Η/Υ Office (Excel, Word, Outlook) Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Επιθυμητά προσόντα: Εμπειρία...

... σε αντίστοιχη θέση

Η εταιρία προσφέρει:
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Σύμβαση αορίστου χρόνου
Σταθερό μηνιαίο μισθό
Διαρκή εκπαίδευση και επιμόρφωση
Προοπτικές εξέλιξης

Tags:

18 Οκτ
Αθήνα [SENS CREATION]

Εταιρία ανώνυμη, ζητεί πωλήτριες για full time εργασία σε εμπορικά καταστήματα για τον νομό Αττικής. Παρέχεται μισθός, ασφάλιση. Στείλε το βιογραφικό σου στο παρακάτω e-mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας:210 8848355, 210 8848365

18 Οκτ

Εταιρία διαφημιστική, ζητεί κοπέλες, για μόνιμη εργασία σε πολυκαταστήματα. Παρέχεται μισθός, ασφάλιση. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e-mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848328.

18 Οκτ

Η Sens Creation ζητά άμεσα κοπέλες για 8ωρη απασχόληση σε προωθητικά προγράμματα σε φαρμακεία. Άμεση πρόσληψη, ικανοποιητική αμοιβή. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e-mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848321

18 Οκτ

Sens Creation ζητά άμεσα κοπέλες υπαλλήλους για την θέση του εμποροϋπαλλήλου σε εμπορικά καταστήματα. Full time απασχόληση με σταθερό μισθό. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e-mail Τηλέφωνο επικοινωνίας 210 8848321