17 Αυγ

Προσωπικό ξενοδοχείων

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τα ξενοδοχεία μας στελεχώνονται από άτομα που αγαπούν την ελληνική φιλοξενία και επιθυμούν να προσφέρουν κάτι το μοναδικό στον επισκέπτη. Αναζητούμε για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών μονάδων σε όλη την Ελλάδα για τη σεζόν 2019.

Καμαριέρες/Σερβιτόροι/Μάγειρες/Βοηθούς Κουζίνας/Λαντζέρηδες/Κηπουρούς/Συντηρητές & Τεχνίτες

Προφίλ υποψηφίων:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
Ομαδικό πνεύμα εργασίας
Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. Γνώση επιπλέον γλώσσας θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, συμπεριλαμβανομένης διαμονής και διατροφής
Δυναμικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
Προοπτικές εξέλιξης και μόνιμης απασχόλησης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι/ες, να αποστείλουν Βιογραφικό Σημείωμα.
Εφόσον στέλνετε αρχικά email για την θέση εργασίας η εταιρεία έχει την συγκατάθεσή σας να επεξεργαστεί τα προσωπικά σας δεδομένα και να επικοινωνεί μαζί σας τηλεφωνικώς ή με email ή με τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης για τον σκοπό προσφορά εργασία κατάλληλη προς εσάς. Επίσης να προωθεί το βιογραφικό σας , και άλλα στοιχεία που πιθανώς σας ζητηθούν προς τις ενδιαφερόμενες συνεργαζόμενες εταιρίες, με σκοπό προσφορά εργασία κατάλληλη προς εσάς.

Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση, Πρακτική άσκηση, Εκπαιδευόμενος

HR Insurance

Σχετικες Αγγελιες

30 Αυγ
Πανελλήνια [Power Jobs]

Ζητείται προσωπικό για εργασία σε κουζίνα Ελληνικού εστιατορίου στην Γερμανία, Μάνχαϊμ (Mannheim, Germany) Ιδανικά: 2 άτομα μεμονωμένα ή ζευγάρι να εργαστούν ως βοηθοί κουζίνας. Ωράριο εργασίας: Καθημερινά 10.00 – 14.00 και 17.00 – 22.00 (κλείσιμο) Προσόντα: Επιθυμητή η εμπειρία σε κουζίνα εστιατορίου (όχι απαραίτητη) Ηλικίας έως 50 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Διαμονή & Διατροφή Ασφάλιση Ρεπό: 1 / εβδομάδα

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά για τα παραρτήματά του, Προϊστάμενο Υποδοχής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων, άριστη γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχεία 5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά Προϊσταμένη Ορόφων (σε διάφορα μέρη της Ελλάδας). Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία, ομαδικό πνεύμα, γνώση αγγλικών. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, διαμονή.

19 Σεπ
Πανελλήνια [Lambre Greece cosmetics]

Ζητούνται συνεργάτες για εργασία από το σπίτι μέσω ίντερνετ.