22 Μαι

Αισθητικός - Πάρος

Δήμος Πάρου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

To Summer Senses Hotel Spa, ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Πάρο, ζητά συνεργάτες για την κάλυψη της θέσης: Αισθητικός Προσόντα: Απόφοιτος σχολής αισθητικής Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Ανάλογη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών Εμπειρία σε θεραπείες προσώπου και σώματος, μάλαξης και αποτρίχωση...

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Ιατρείο πλαστικής χειρουργικής]

Από ιατρείο πλαστικής χειρουργικής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης ζητείται Αισθητικός Τ.Ε.Ι. με καθήκοντα και γραμματειακής υποστήριξης. Αρχικά μερική με προοπτική πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητη η προηγούμενη εμπειρία σε θεραπείες RF/Cavitation και αποτρίχωση laser. Ευχάριστο και αξιοπρεπές περιβάλλον εργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.