21 Μαι

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΑΣΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΚΑΡΒΟΥΝΟΥ
Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ

ΧΙΛΜΙ ΕΕ

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά κοπέλα για παραγωγή και προετοιμασία φυσικών χυμών σε Juice Bar. Περιοχή: Άγιος Νικόλαος, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, Γνώση Αγγλικών. Παροχές: Ασφάλιση,Πλήρης Απασχόληση, Διαμονή/Διατροφή. Σεζόν Ιούνιος - Σεπτέμβριος.

11 Ιουν

Η ManDynamic αναζητά Άτομο για κρύα κουζίνα & Σνακ για εργασία σε  Beach Bar Περιοχή: Τορώνη, Χαλκιδικη Αρμοδιότητες: Προετοιμασία σνακ Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 30 ετών, Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, Παροχές: Ημερομίσθιο 30 ευρώ, Ασφάλιση, Πλήρης Απασχόληση, Διαμονή, Διατροφή Σεζόν από Ιούνιο έως Τέλη Σεπτέμβρη

07 Ιουν
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητείται άμεσα, άτομο (άντρας) με γνώσεις κομμωτικής για 8ωρη εργασία από 11/6/2019 έως 15/06/2019 Η εταιρία προσφέρει: πολύ καλό ημερομίσθιο

31 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΚΕΣΙΔΗΣ ΤΡΑΝΣ ΙΚΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑΣ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΟΧΗΜΑΤΑ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2311-821692 & 6972863912

27 Μαι
Θεσσαλονίκη [Cibologimata]

Ζητείται εργαζόμενος για κρεπερί για το κατάστημα Cibologimata (Δυτική Θεσ/νικη). Περισσότερες πληροφορίες στο email του καταστήματος.