21 Μαι

Προσφορά εργασίας σε κομμωτήριο

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κομμωτής κομμώτρια
Αρμοδιότητες: Σαλόνι
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 χρόνων
Επιθυμητά Προσόντα: Εξειδίκευση στο χρώμα μαλλιών
Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση και bonus

Στράτος Κατσαμπουκας

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

26 Αυγ
Πανελλήνια [PROVOLI STO INTERNET]

Ανάπτυξη δικτύου εκπτωτικού club Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη δικτύου εκπτωτικού club και δυνατότητα πώλησης προϊόντων Internet marketing Απαραίτητα Προσόντα: Δεν υπάρχουν απαραίτητα προσόντα παρέχεται εκπαίδευση και συνεχής στήριξη Επιθυμητά Προσόντα: Επικοινωνιακές δεξιότητες, γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών Η εταιρία προσφέρει: πολύ καλές αποδοχές και στήριξη

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

21 Σεπ

Ζητείται τηγανάς (τηγάνισμα). Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00 Περιοχή: Μηχανιώνα

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Reality bar]

Ζητούνται κοπέλες εμφανίσιμες για νυχτερινή εργασία σε παμπ, στη Θεσσαλονίκη. Μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.