21 Μαι

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΣΕΠΕ ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑΣ EPSILON.

Telephone
G.T. CONTROL SECURITY

Σχετικες Αγγελιες

18 Σεπ
Αθήνα [ACTIONLINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά Βοηθό Λογιστή στην Αθήνα. Περιγραφή θέσης: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Έκδοση, έλεγχος & καταχώριση παραστατικών, λογιστικές εγγραφές -Υποστηρικτικές εργασίες της ομάδας του λογιστηρίου -Εξωτερικές εργασίες σχετικές με τις διαδικασίες του τμήματος Απαραίτητα προσόντα: -1-2 χρόνια εμπειρία σε λογιστικό γραφείο -Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. ( Λογιστικής / Οικονομικής...

... κατεύθυνσης)
-Άριστη γνώση χειρισμού ERP SoftOne - MS Office (XLS, WORD), & ταχύτητα καταχώρισης
-Πολύ καλή γνώση Αγγλικών

Επιθυμητά προσόντα:
-Οργανωτικές & επικοινωνιακές ικανότητες
-Συνέπεια στα χρονοδιαγράμματα των εργασιών
-Επαγγελματισμός και εχεμύθεια

Παρέχεται: Πενθήμερη απασχόληση - Περιοχή Κολωνάκι

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο 4u@actionline.gr ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της ACTIONLINE ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.

Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

18 Σεπ
Αθήνα [ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ]

Βοηθός λογιστή, ζητείται από λογιστικό γραφείο στην Αθήνα για άμεση πρόσληψη με πλήρη απασχόληση, σε πελατολόγιο απλογραφικών βιβλίων. Αρμοδιότητες: Βοηθός λογιστή Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση απλογραφικών βιβλίων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση λογιστικών προγραμμάτων EPSILON Η εταιρία προσφέρει: Άμεση πρόσληψη με πλήρη απασχόληση

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [PRIVATE CONSULTING]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕ ΓΝΩΣΗ ΔΙΠΛΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ, ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ Η ΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΤΟΥ ΛΟΓΙΣΜΟΥ ''MOMENTUM''. Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΩΝ ΣΦΑΓΕΙΩΝ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ E-MAIL.

30 Αυγ
Θεσσαλονίκη [GUSTO1 IKE]

Από την εταιρεία Gusto1 ΙΚΕ (εμπόριο κρεάτων - υπηρεσίες εστίασης) με έδρα τα Πεύκα Θεσσαλονίκης, ζητούνται: 1. Βοηθός λογιστή (πλήρη απασχόληση, απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση). 2. Πωλητής κρεάτων χονδρικής (ψητοπωλεία, ταβέρνες, εστιατόρια , απαραίτητη προϋπηρεσία στον συγκεκριμένο χώρο). Αποστολή βιογραφικών μέσω e- mail (να αναφέρεται η θέση εργασίας που σας ενδιαφέρει).

20 Σεπ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

Εμπορική εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με γενικές γνώσεις λογιστικής,πολύ καλή γνώση αγγλικών και προϋπηρεσία στην εμπορική διαχείριση. Επιθυμητή γνώση της εφαρμογής Prisma Win. Καταχώρηση παραστατικών. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Παραλαβή εμπορευμάτων. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Βιογραφικά στο παρακάτω email.