19 Μαι

Α\' & Β\' Σερβιτόροι - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Α\´ και Β\´ Σερβιτόρους Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Απαραίτητη η...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Κω [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ. Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα

21 Μαι
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες A la Carte Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές

21 Μαι

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες

18 Ιουν
Πρέβεζα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους σάλας για  εστιατόριο. Περιοχή: Παραλία Λούτσας. Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 45 ετών, Προϋπηρεσία ως σερβιτόρος εστιατορίου, Γνώση Αγγλικών. Παροχές: Μισθός 1000 ευρώ, Πλήρης Απασχόληση, Ασφάλιση, Διαμονή. Σεζόν από Ιούνιο έως Σεπτέμβρη.

12 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρους-ες καφετέριας για Καφέ Εστιατόριο Περιοχή: Συκιές, Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 30 ετών, Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση,Κατοχή μεταφορικού μέσου Παροχές: Ημερομίσθιο 30/μέρα, Ασφάλιση, Πλήρης Απασχόληση Σεζόν Ιούνιος - Οκτώβρης Συζητήσιμες μέρες εργασίας