19 Μαι

Barman & Barwomen - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2019 Barman Barwomen Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Προϋπηρεσία σε...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα Barman Η επιχείρηση προσφέρει: Διαμονή και διατροφή Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης Μισθό ανάλογο των προσόντων [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι

Ζητείται άμεσα Προϊστάμενος Συντήρησης με προηγούμενη εμπειρία σε ξενοδοχεία για 10μηνη απασχόληση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Δήμος Κω [AEOLOS BEACH]

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητεί για τη σεζόν του 2019 Καμαριέρες Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών Η εταιρία προσφέρει

21 Μαι
Δήμος Κω [Ikos Resorts]

Καλωσήρθες! Χαιρόμαστε που έχεις φτάσει έως εδώ. Ποιοι είμαστε: Η Ikos Resorts είναι μια πολυτελής αλυσίδα all-inclusive ξενοδοχείων στην Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Κάθε ξενοδοχείο της Ikos Resorts προσφέρει πολυτελείς διακοπές σε μοναδικές παραθαλάσσιες τοποθεσίες, προσφέροντας μια ευρεία γκάμα υπηρεσιών σε ένα

21 Μαι

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Υδραυλικό Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία του ξενοδοχείου Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων των λειτουργιών του ξενοδοχείου, τουλάχιστον 5 χρόνια στην ίδια θέση Να εξασφαλίζει το