19 Μαι

Γ\' Μάγειρες Ζεστής Κουζίνας - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Aeolos Beach Hotel 4* στην Κω ζητά για τη σεζόν του 2019 Γ\´ Μάγειρες Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Κω [Diamond Collection Hotels]

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες A la Carte Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές

21 Μαι

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για τη σεζόν του 2019 Α' B' Μάγειρες Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτοι αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες Διάθεση για προσφορά

21 Μαι

Τα Diamond Collection Hotels στην Κω ζητούν για την επόμενη τουριστική περίοδο Α' Β' Μάγειρες Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές συνθήκες

21 Μαι
Δήμος Κω [SOVEREIGN BEACH HOTEL]

 Το ξενοδοχείο τεσσάρων αστέρων Sovereign στην Καρδάμαινα της Κω αναζητά Α' Μάγειρες [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 22420 92334-5-6 • Φαξ: 22420 91943

22 Μαι
Δήμος Κορινθίων [HELLENIC BAKERY]

Η εταιρία ΠΙΕΤΡΗΣ Βιοτεχνία Ειδών Διατροφής Α.Ε. στην Κόρινθο αναζητά Μαγείρες Α' Βοηθητικό Προσωπικό Κουζίνας για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η σχετική προϋπηρεσία Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]