18 Μαι

ΣΥΝΤΗΡΗΤΗΣ

Δήμος Μυκόνου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

[Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχειακής μονάδας Γνώσεις σχετικά με κανονισμούς ασφάλειας και υγιεινής Γνώσεις συντήρησης κτιριακών εγκαταστάσεων, υδραυλικών και ηλεκτρολογικών Προσαρμοστικότητα και αποτελεσματικότητα Επαγγελματική...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Μυκόνου [MYCONIAN COLLECTION]

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Myconian Imperial Resort, member of Leading Hotels of the World, Royal Myconian Resort, member of Leading Hotels of the World, Myconian Villa Collection, member of Preferred Hotels Resorts, Myconian Avaton Resort, member of Design Hotels, Myconian Utopia Resort, member of Relais Chateaux, και Myconian Ambassador, member of Relais Chateaux, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητής / Υδραυλικός / Ηλεκτρολόγος Απαραίτητα

22 Μαι
Δήμος Μυκόνου [Petasos Beach Resort & Spa]

Το ξενοδοχείο Petasos Beach Resort Spa, μέλος της αλυσίδας Small Luxury Hotels of the World, ζητά Συντηρητή Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση αγγλικών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.petasos.gr

21 Μαι

Τα ξενοδοχεία πολυτελείας Myconian Imperial Resort, member of Leading Hotels of the World, Royal Myconian Resort, member of Leading Hotels of the World, Myconian Villa Collection, member of Preferred Hotels Resorts, Myconian Avaton Resort, member of Design Hotels, Myconian Utopia Resort, member of Relais Chateaux, και Myconian Ambassador, member of Relais Chateaux, ζητούν για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 Συντηρητή / Υδραυλικό Απαραίτητα προσόντα: Γνώσεις

21 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Αρτοβιομηχανία]

Αρτοβιομηχανία με έδρα το Μενίδι ζητά Ηλεκτρολόγο Συντηρητή Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΤΕΙ Πενταετής προϋπηρεσία σε βιομηχανία Μεταφορικό μέσο Προσφέρουμε: Άριστες συνθήκες εργασίας Ικανοποιητικό μισθό [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 210 6250422.

21 Μαι
Δήμος Θήρας [OIA MARE VILLAS]

To Οia Μare Villas στην Οία Σαντορίνης ζητά να προσλάβει Συντηρητή / Αχθοφόρο Περιγραφή θέσης: Ως συντηρητής γενικών καθηκόντων θα είστε υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τεχνικού εξοπλισμού και των κτιριακών υποδομών της ξενοδοχειακής μονάδας. Η πρωταρχική ευθύνη σας θα είναι η συνεχής συντήρηση